Toyota Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie

Bank Millennium
Średnia ocena: 5

Toyota Bank posiada swoje oddziały w 30 krajach na całym świecie. Instytucja finansowa koncentruje się na dostarczaniu usług najwyższej jakości, dopasowanych do potrzeb różnorodnych klientów. Oferta Banku obejmuje również konta osobiste. Sprawdź, czy jest to opcja dopasowana do Twoich potrzeb!

Konto bankowe w Toyota Bank

Toyota Bank oferuje swoim klientom konto osobiste, którego opłata za prowadzenie uzależniona jest od wysokości transakcji wykonanych kartą płatniczą i w przypadku niespełnienia kryterium wynosi miesięcznie 2,50 zł. Ten sam warunek dotyczy korzystania z karty do konta, dlatego produkt jest najbardziej opłacalny dla aktywnych użytkowników.

Konto osobiste w Toyota Bank założymy jedynie przez internet, instytucja finansowa jest bankiem internetowym. Posiadając rachunek możemy liczyć na wyższe oprocentowanie w ramach konta oszczędnościowego. Klienci mogą korzystać także z limitu w rachunku. Istnieje opcja dołączenia serwisu assistance oraz pakietu sms dla bardziej wymagających.

Rodzaje kont w Toyota Bank

Poza standardowym kontem osobistym w Toyota Banku możemy założyć również konto oszczędnościowe. Wysokość oprocentowania jest tutaj zależna od kwoty zgromadzonych środków, maksymalnie może wynieść 2%. Jest to opcja jedynie dla posiadaczy Konta Osobistego, Wspólnego lub Jedynego. Bank tym samym docenia swoich stałych klientów i nagradza ich za korzystanie ze swoich usług.

W Toyota Banku założymy również konto dla dziecka. Jest ono oprocentowane, a wielkość korzyści zależna jest od wysokości środków na rachunku. Nie ma tutaj konieczności posiadania rachunku przez opiekuna, skorzystanie z oferty wymaga jedynie jego zgody (jeżeli dziecko nie jest pełnoletnie).

Podstawowe informacje o Toyota Bank

Właścicielem Toyota Banku jest spółka Toyota Kreditbank GmbH, która swoją siedzibę ma w Niemczech. Na polskim rynku działa od 2000 roku. Bank zajmuje się obsługą klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Ze względu na swoją specyfikę oferuje w szczególności kredyty samochodowe na zakup aut marki Toyota oraz Lexus oraz usługi Leasingowe w ramach Toyota Leasing Sp. z o. o. (TLP działa w Polsce od roku 2002).

Klienci instytucji finansowej mogą korzystać również z kont osobistych, oszczędnościowych, lokat, kart płatniczych oraz pożyczek. Rok 2007 to czas uruchomienia platformy bankowości elektronicznej Toyota Bank oraz Toyota Leasing są częścią Toyota Motor Corporation oraz Toyota Financial Services Corporation, działającego w ponad 30 krajach na świecie.

Dokumenty wymagane do założenia konta w Toyota Bank

Do założenia konta w Toyota Banku wystarczy skan lub zdjęcie aktualnego dowodu tożsamości. Wniosek wypełniamy poprzez internet, a umowę do podpisania dostarczy kurier. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić czas potrzebny na odwiedzenie placówki Banku.

Kontakt z Toyota Bankk

telefon Infolinia: 801 900 700 lub +48 22 488 55 50
Centrala:
Toyota Bank Polska S.A.
ul. Postępu 18 b
02-676 Warszawa

Opinie o koncie bankowym w Toyota Bank

Facebook