T-Mobile Usługi Bankowe konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie

Średnia ocena: 1.5

T-Mobile Usługi Bankowe powstały w wyniku współpracy Alior Banku oraz T-Mobile. Dzięki połączeniu doświadczenia Banku oraz sieci placówek jednego z największych operatorów sieci telekomunikacyjnych w kraju powstała innowacyjna instytucja, która może dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Oferta T-Mobile Usługi Bankowe powstała na bazie sprawdzonych rozwiązań Alior Sync. Czy takie połączenie może być korzystne dla klientów? Sprawdź z nami ofertę Banku!

Konto bankowe w T-Mobile Usługi Bankowe

W ofercie T-Mobile Usługi Bankowe znajdziemy bezpłatnie prowadzone konta bankowe. Dodatkowo klient może uzyskać do 5% zwrotu za zakupy (nawet 15 zł miesięcznie, do 150 zł rocznie). Wystarczy dokonać płatności bezgotówkowych kartą debetową na kwotę minimum 200 zł, aby uniknąć opłaty w wysokości 6 zł.

W ramach konta można skorzystać z limitu do 1 000 zł bez jakichkolwiek formalności. Wypłata środków z bankomatu to koszt 6 zł, z czego dokonanie pierwszych trzech operacji w miesiącu z dowolnego urządzenia jest bezpłatne. Do konta dostępna jest aplikacja mobilna, która pozwala na wygodne zarządzanie finansami.

Rodzaje kont bankowych w T-Mobile Usługi Bankowe

Poza podstawowym kontem osobistym bardziej wymagający klienci mogą skorzystać z produktu typu premium. Można na nim uzyskać do 300 zł rocznie za transakcje dokonane kartą płatniczą, maksymalnie 25 zł miesięcznie. Prowadzenie konta jest bezpłatne pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych kartą za minimum 500 zł miesięcznie.

W przeciwnym razie klient zapłaci 18,90 zł miesięcznie. Atutem są darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju, jak również za korzystanie z karty debetowej. W ofercie T-Mobile Usługi Bankowe znajduje się również konto oszczędnościowe oraz konta dla klientów biznesowych.

Podstawowe informacje o T-Mobile Usługi Bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe powstał w roku 2014 w wyniku połączenia działań Alior Banku oraz operatora sieci komórkowej T-Mobile. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe stało się stworzenie oferty bardziej dopasowanej i dostępniejszej dla szerszego grona klientów. Bazą całej oferty stał się Alior Sync- lider bankowości internetowej w naszym kraju.

Alior Bank rozpoczął swoją działalność w roku 2008. Jest instytucją finansową o charakterze uniwersalnym, która obsługuje klientów indywidualnych, firmy, przedsiębiorstwa oraz korporacje. Wybrało go blisko 3 miliony klientów indywidualnych oraz 130 tysięcy klientów biznesowych. Jego największym akcjonariuszem jest Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna. W roku 2014 usługi Alior Banku stały się dostępne również dla niemieckich klientów.

T-Mobile to jedna z największych sieci telekomunikacyjnych w Polsce. Spółka była znana pod nazwą Polska Telefonia Cyfrowa i powstała w roku 1995. Dziewięć lat później została włączona do Grupy Deutsche Telekom. Od stycznia 2015 roku klienci mogą korzystać z jej usług pod marką T-Mobile. Firma świadczy usługi telekomunikacyjne dla klientów indywidualnych oraz korporacji.

W ramach oferty T-Mobile Usługi Bankowe klienci mogą korzystać z kont bankowych, oszczędnościowych, lokat, kart kredytowych, limitów w koncie. Instytucja finansowa stawia na bankowość internetową i mobilną, cały czas rozwijając się w tym kierunku.

Dokumenty potrzebne do założenia do konta bankowego w T-Mobile Usługi Bankowe

Jedynym i niezbędnym dokumentem potrzebnym do otwarcia konta w T-Mobile Usługi Bankowe jest dowód potwierdzający tożsamość osoby wnioskującej.

Kontakt z T-Mobile Usługi Bankowe

Infolinia z telefonów stacjonarnych i komórkowych: 19 506 lub (12) 370 71 00

Infolinia z sieci Play: 12 19 506

Infolinia z zagranicy: +48 12 19 506 lub +48 (12) 370 71 00

Centrala:
Alior Bank S.A. Oddział T-Mobile Usługi Bankowe
ul. Postępu 18B
02-676 Warszawa

Opinie o koncie bankowym w T-Mobile Usługi Bankowe

Facebook