1. Gotowkowe.net
  2. >
  3. Ranking kont walutowych

Ranking kont walutowych

Szukasz idealnego konta walutowego? Zobacz nasz ranking kont w obcych walutach:

eMax walutowy USD, EUR, CHF, GBP |mBank

Oprocentowanie konta
0,00 %
Opłata za przelew
25,00 zł
Opłata za kartę
30,00 zł
Opłata za prowadzenie konta
0,00 zł
ZAŁÓŻ KONTO
Rodzaj konta:
Walutowe
Darmowe bankomaty:
brak
Karta kredytowa:
Visa

Eurokonto Walutowe EUR, USD |Pekao S.A.

Oprocentowanie konta
0,00 %
Opłata za przelew
1,00 zł
Opłata za kartę
7,00 zł
Opłata za prowadzenie konta
4,00 zł
ZAŁÓŻ KONTO
Rodzaj konta:
Walutowe
Darmowe bankomaty:
Pekao
Karta kredytowa:
Visa

Konto walutowe USD, EUR, CHF, GBP |Millennium Bank

Oprocentowanie konta
0,00 %
Opłata za przelew
20,00 zł
Opłata za kartę
4,00 zł
Opłata za prowadzenie konta
8,00 zł
ZAŁÓŻ KONTO
Rodzaj konta:
Walutowe
Darmowe bankomaty:
Millennium
Karta kredytowa:
Do wyboru

Dlaczego stworzyliśmy ranking kont bankowych dla walutowych?

Z każdym rokiem wzrasta liczba transakcji międzynarodowych. Kupno usług lub towarów poza granicami Polski w dzisiejszych czasach nie jest już ewenementem, a raczej codziennością, z którą mierzy się prawie każdy. Wiele osób pracuje za granicą i otrzymuje wynagrodzenia w walutach obcych. Właśnie z myślą o współczesnym świecie banki tworzą ofertę kont walutowych.

Praktycznie nie ma instytucji finansowej, która nie oferowałaby tego typu produktów. Nasz ranking powstał z myślą o osobach, które korzystają lub chciałyby skorzystać z tego typu usług, jednak nie chcą tracić cennego czasu na wielogodzinne przeszukiwanie na stronach banków. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby ranking był przejrzysty, a parametry jak najbardziej czytelne.

Jak powstał ranking kont walutowych?

Zebraliśmy informacje o produktach z wiodących instytucji finansowych w Polsce i umieściliśmy je w formie wygodnego w użytkowaniu zestawienia. Uwzględniliśmy wiele parametrów istotnych dla posiadacza konta walutowego. Wybór odpowiedniej oferty nie jest prosty, a zapoznanie się z najważniejszymi parametrami z pewnością go ułatwi.

Dzięki rankingowi szybko sprawdzisz opłaty za prowadzenie konta, czy korzystanie z karty debetowej. Wystarczy parę chwil, aby sprawdzić opłacalność oferty promowanej na przykład, jako niezwykła okazja. Nie daj się zwieść i sprawdź w rankingu konto bankowe najlepsze dla siebie!

Jakie parametry uwzględnia nasz ranking kont walutowych?

Nasz ranking kont walutowych uwzględnia najważniejsze parametry, istotne przy wyborze konta walutowego. Dowiesz się z niego, jaki jest koszt założenia oraz prowadzenia konta, ile kosztuje wydanie oraz użytkowanie karty, poznasz koszty wypłat z bankomatów, a także opłaty za przelew. Ta wiedza z pewnością ułatwi podjęcie właściwej decyzji. Sprawdzenie wielu ofert w naszym rankingu zajmuje dosłownie parę chwil!

Na co zwrócić uwagę wybierając konto walutowe?

Warto zdecydować się na konto walutowe, gdy dokonujemy wielu transakcji w walutach obcych, dzięki temu unikniemy niepotrzebnych opłat związanych z przewalutowaniem. To bardzo wygodne, a zarazem opłacalne rozwiązanie. Istotne będą tutaj z pewnością koszty przelewów oraz wypłat z bankomatów.

Ważny jest także koszt założenia i prowadzenia tego typu konta. Wszystkie te dane i wiele innych znajdziesz w naszym rankingu. Mamy nadzieję, iż spełni on Twoje oczekiwania i ułatwi wybór. Możesz również skorzystać z opcji „Załóż konto”- to szybkie i wygodne rozwiązanie. Życzymy udanych i trafnych wyborów!

Czy dane w naszym rankingu są aktualne?

Dokładamy wszelkich starań, aby informacje w rankingu kont bankowych były aktualne. Sprawdzamy je na bieżąco i wprowadzamy aktualizacje w razie wystąpienia zmian. To dla nas bardzo istotne, zważywszy na dynamicznie rozwijający się rynek produktów bankowych. Mamy nadzieję, iż nasz ranking spełni Twoje oczekiwania!


Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Facebook