Ranking kont bankowych dla firm

Bank
Nazwa konta
Ocena
Opłata za konto
Karta
Przelew
Oprocentowanie
Akcja
Super oferta
mBank
Średnia ocena: 4

9 zł
0 zł
1,5 zł
0 %
konto firmowe
Promocja: Obniżona opłata przez 6 miesięcy dla
Konto dla:
firm prowadzących uproszczoną księgowość, a w szczególności: jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki cywilnej, spółki jawnej, spółki partnerskiej, fundacji, stowarzyszeń rejestrowych, wspólnot mieszkaniowych, kościołów, związków wyznaniowych
HIT
Aktualności
Średnia ocena: 4.3

0 zł
0 zł
1,5 zł
0%
konto firmowe
Promocja:
Konto dla:
- dla klientów, którzy nie posiadają innego rachunku bieżącego w mBanku
Aktualności
Średnia ocena: 4.3

15 zł
0 zł
0 zł
0%
konto firmowe
Promocja:
Konto dla:
- dla firm prowadzących uproszczoną księgowość
Aktualności
Średnia ocena: 4.3

25 zł
0 zł
0 zł pierwsze 15 przelewów 1 zł kolejne
0%
konto firmowe
Promocja: Obniżona opłata przez 6 miesięcy dla korzystających z leasingu
Konto dla:
małe i średnie przedsiębiorstwa
Aktualności
Średnia ocena: 4.3

30 zł
0 zł
- 0 zł pierwszych 30 przelewów w miesiącu (Citi Bank Online) - 1,50 zł kolejne
0%
konto firmowe
Promocja:
Konto dla:
- działalność gospodarcza zarejestrowana w Polsce - firmy, których obroty nie przekraczają 15 mln zł rocznie

Szukasz idealnego konta dla firmy? Skorzystaj z naszego rankingu i wybierz najlepszy rachunek dla siebie.

Dlaczego stworzyliśmy ranking kont bankowych dla firm?

Współczesne instytucje finansowe oferują wiele kont bankowych przeznaczonych właśnie dla firm. Starają się one rozbudowywać i poszerzać ilość produktów, by dorównać oczekiwaniom przedsiębiorców. Prowadząc przedsiębiorstwo wybór odpowiedniego konta jest niezwykle istotny, dobrze dobrany produkt pozwoli uniknąć zbędnych kosztów.

Zanim dokonamy wyboru powinniśmy zwrócić uwagę na opłaty za planowane przez nas najczęstsze operacje bankowe. Z konta dokonywane będą przelewy do kontrahentów oraz wypłaty dla pracowników. Prowadząc interesy zagraniczne ważny jest koszt przelewów międzynarodowych.

Dobrze dobrane konto bankowe może być praktycznie darmowe lub generować niewielkie koszty. Po co przepłacać? Pomnażaj swoje zyski i ciesz się najtańszym dostępnym na rynku kontem! Skorzystaj z wygody i opcji, jakie daje dobrze dobrany produkt!

Jak powstał ranking kont firmowych?

Ranking kont firmowych to sposób na szybkie znalezienie najlepszej oferty, dostosowanej do potrzeb przedsiębiorstw z wielu branż i z różnym zakresem działalności. Przejrzeliśmy oferty największych instytucji finansowych w Polsce, aby wybrać spośród nich te najlepsze. Uwzględniliśmy różne parametry, które są najistotniejsze podczas prowadzenia firmy. W naszym rankingu sprawdzisz między innymi koszty prowadzenia konta, przelewów, czy korzystania z kart debetowych.

Ranking ma ułatwić firmom podjęcie szybkiej i właściwej decyzji. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na przegląd stron wielu banków, skorzystaj z naszego zestawienia! Porównaliśmy oferty największych instytucji finansowych w Polsce.

Jakie parametry uwzględnia nasz ranking kont firmowych?

Nasz ranking kont firmowych uwzględnia wiele parametrów. Znajdują się tutaj informacje dotyczące opłat za prowadzenie konta, używanie kart debetowych, wypłaty z bankomatów, kosztów przelewów, w tym do ZUS i US oraz ewentualnego oprocentowania konta. Przedstawiamy również warunki zniesienia opłat, które wpłyną na zmniejszenie comiesięcznych wydatków. Wszystkie dane zgromadzone są na jednej stronie.

Na co zwrócić uwagę wybierając konto firmowe?

Wybierając konto firmowe warto zwrócić uwagę szczególnie na koszty przelewów. Z reguły jest to najczęstszy sposób dokonywania płatności. Firmy działające na rynku międzynarodowym muszą uwzględnić również koszty płatności międzynarodowych, przewalutowania i tym podobnych opłat. Nasz ranking to opcja dla nowopowstałych przedsiębiorstw, jak i firm działających na rynku od lat. Jeżeli cenisz szybkość i wygodę możesz dokonać praktycznie wszystkich formalności za pomocą opcji „Załóż konto”. Wystarczy parę kliknięć!
Czy dane w naszym rankingu są aktualne?

Dane w naszym rankingu kont firmowych są na bieżąco aktualizowane. Z nami dowiesz się, czy konto jest naprawdę darmowe oraz w jaki sposób można uniknąć opłat. Wystarczy parę chwil, aby porównać oferty wielu instytucji finansowych.

Facebook