Orange Finanse konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie

Średnia ocena: 1.5

Orange Finanse powstał w wyniku połączenia rozwiązań technologicznych firmy telekomunikacyjnej Orange oraz produktów bankowych mBanku. Synergia możliwości telefonii komórkowej oraz bankowości mobilnej miała dać klientom wygodę użytkowania oraz możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. Orange Finanse oferuje swoim klientom pakiet różnorodnych produktów, wśród nich znajdziemy również konta osobiste.

Konto bankowe w Orange Finanse

Założenie konta bankowego w Orange Finanse jest bezpłatne. Nie zapłacimy również nic za jego prowadzenie. Rachunek można założyć w Salonie Orange, poprzez internet, aplikację mobilną lub poprzez infolinię. Nie zapłacimy również za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju oraz użytkowanie karty debetowej wydawanej do rachunku osobistego.

Dodatkowo można uzyskać 150 zł zniżki na faktury, 10 zł za wydanie minimum 300 zł w miesiącu oraz 30 zł bonusu po spełnieniu odpowiednich warunków. Konto bankowe w Orange Finanse zostało wyróżnione w wielu rankingach.

Rodzaje kont bankowych w Orange Finanse

W Orange Finanse klienci mogą założyć konto oszczędnościowe z atrakcyjnym oprocentowaniem. Limit w rachunku to wygodna opcja, dzięki której można uzyskać nawet 100 000 zł. Oprocentowanie nominalne zobowiązania przez pierwsze 90 dni wynosi 0%, później 9,99% w skali roku. Konto dla młodzieży można założyć dziecku w wieku od 13 do 18 roku życia.

To opcja, która pomaga nauczyć młodzież mądrego gospodarowania środkami. Jego otwarcie i prowadzenie jest bezpłatne. Użytkowanie karty debetowej jest darmowe, tak samo jak wypłata środków ze wszystkich bankomatów w Polsce przez osoby poniżej 18 roku życia. Konto można założyć przez internet, bankowość mobilną, telefon lub w salonie Orange.

Podstawowe informacje o Orange Finanse

Orange Finanse powstał w wyniku połączenia działań mBanku oraz sieci telekomunikacyjnej Orange. Sukces Banku ma opierać się na doświadczeniu mBanku w połączeniu z najnowszymi technologiami, jakimi dysponuje Orange.

Orange Polska jest częścią Grupy Orange działającej w 30 krajach świata. Orange Polska S.A jest największym operatorem sieci telekomunikacyjnej w Europie Środkowej. Zajmuje się obsługą ponad 20 milionów klientów indywidualnych oraz firm. Prowadzi działalność badawczą i rozwojową w dziedzinie telekomunikacji. Firma zaangażowana jest społecznie poprzez Fundację Orange. W swej działalności posługuje się zasadami Corporate Social Resposability.

mBank jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Jako pierwszy w naszym kraju był w pełni internetową instytucją finansową. Swoje usługi świadczy dla klientów indywidualnych, makro i mikroprzedsiębiorstw, korporacji oraz instytucji państwowych. Bank od początku swej działalności stawiał na nowoczesne technologie i rozwiązania. Obecnie wyznacza kierunek rozwoju bankowości mobilnej w naszym kraju. Obsługuje ponad 4,5 miliona klientów indywidualnych oraz 17 tysięcy firm w Polsce. Od kilku lat działa również na rynkach: czeskim i słowackim.

Dokumenty wymagane do założenia konta w Orange Finanse

Do założenia konta bankowego w Orange Finanse wystarczy aktualny dokument tożsamości. Gdy operacji dokonamy przez internet, przyjedzie do nas kurier, który także zweryfikuje tożsamość wnioskującego.

Kontakt z Orange Finanse

Infolinia dla telefonów komórkowych i stacjonarnych: +48 42 19 300

Centrala:

mBank S.A.

Oddział Bankowości Mobilnej w Łodzi

Skrytka Pocztowa 2108

90-959 Łódź 2

Opinie o koncie bankowym w Orange Finanse

Facebook