Nest Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie

Bank Millennium
Średnia ocena: 5

Misją Nest Banku jest pomoc klientom w rozwoju finansowych skrzydeł. Instytucja finansowa posiada kilkadziesiąt placówek na terenie całej Polski. Pragnie być blisko klientów. Swoje usługi udostępnia również poprzez bankowość mobilną i internetową. Realne wsparcie dla klientów jest dla Banku celem, do którego konsekwentnie dąży. Bogata oferta produktów i usług bazuje na potrzebach wielu osób i firm.

Konto bankowe w Nest Bank

Wielkim atutem konta osobistego w Nest Banku jest jego darmowe prowadzenie. Klient nie ponosi tutaj żadnych opłat z tego tytułu. Wydanie i użytkowanie karty do konta jest bezpłatne, jak również wypłata pieniędzy ze wszystkich bankomatów w Polsce. Konto osobiste w Nest Banku można złożyć w oddziale lub za pomocą internetu.

Dokonamy tego także poprzez telefoniczne złożenie wniosku i podpisanie umowy w oddziale lub poprzez kuriera. W każdej dostępnej walucie (PLN, EUR, GBP lub USD) można założyć tylko jedno konto osobiste.

Inne konta w Nest Bank

Nest Bank świadczy swoje usługi dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pierwszym z nich dedykowane są konta osobiste, oszczędnościowe, walutowe oraz młodzieżowe. Zatem każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, bez względu na wiek, czy uzyskiwane dochody. Beneficjenci programu 500 plus mogą liczyć na specjalnie dla nich przeznaczony produkt. To świadczenie jest brane również pod uwagę przy wyliczaniu zdolności kredytowej wnioskujących.

Konto oszczędnościowe w Nest Banku to zysk nawet 7% w drugim roku gromadzenia środków i jest wyliczane jako iloczyn współczynnika premii i sumy deklarowanych wpłat w danym roku oszczędzania. Wysokość oprocentowania zależna jest również od ilości wychowywanych i zarejestrowanych w Banku dzieci deponenta. Konto walutowe pozwala na prowadzenie rachunku w trzech walutach: EUR, USD oraz GBP. Jego otwarcie i prowadzenie, tak samo jak wypłata środków w bankomatach za granicą jest bezpłatne.

W Nest Banku założysz również konto dla swojego dziecka w wieku od 13 do 18 lat. To bardzo wygodna opcja, która pozwala na kontrolowanie finansów pociechy i jednocześnie uczy je samodzielności w gospodarowaniu własnymi środkami. Klienci biznesowi mogą skorzystać z kont lokacyjnych w PLN oraz w walutach obcych. Dodawane są do nich karty z serii Visa.

Podstawowe informacje o Nest Bank

Nest Bank na polskim rynku finansowym pojawił się pod koniec października 2016 roku. Powstał w wyniku połączenia dwóch instytucji finansowych: Biz Banku oraz Banku SMART. Nowa instytucja finansowa powstała z myślą o rodzinach i ułatwieniu im rozwoju. Na terenie Polski działa już kilkanaście placówek Nest Banku.

Instytucja finansowa chce być blisko swoich klientów i stara się wprowadzać produkty, które ułatwią im funkcjonowanie i dadzą poczucie bezpieczeństwa. Rozwija także system swojej bankowości internetowej i mobilnej, aby klienci mogli mieć dostęp do swoich finansów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Oddziały Banku nie wyglądają jak typowa placówka, są bardziej kameralne i swym wyglądem bliższe raczej przytulnym kawiarniom. Takie rozwiązanie ma dać klientom poczucie pełnego komfortu w rozmowach z pracownikami Nest Banku.

Za swoją działalność Nest Bank otrzymał wiele nagród i wyróżnień, między innymi Brązowe Godło QI w 2014 roku, Innowator „Wprost”, czy Lider Bankowości w kategorii „Najciekawsza innowacja dla banku” w 2015 roku.

Dokumenty wymagane do założenia konta w Nest Bank

Założenie konta w Nest Banku wymaga dostarczenia dowodu tożsamości, ewentualnie jego skanu lub zdjęcia. Może to być dowód osobisty lub paszport. Jest to podstawa, która daje możliwość otwarcia konta osobistego w tej instytucji finansowej. Weryfikacja danych jest bowiem niezbędna w procesie otwierania kont bankowych i to nie tylko w Nest Banku.

Kontakt z Nest Bank

telefon Infolinia: 801 800 188
telefon Infolinia dla telefonów stacjonarnych: 22 438 41 41

Opinie o koncie bankowym w Nest Bank

Facebook