mBank

mBank
Średnia ocena: 4

mBank jest czwartą co do wielkości instytucją finansową w Polsce pod względem aktywów. Od ponad 10 lat działa także w Czechach i na Słowacji. Bank stosuje innowacyjne rozwiązania stawiając na nowoczesność i rozwój bankowości mobilnej. Wśród jego oferty znajdziemy również konta osobiste, które założyć można zarówno przez internet jak i w oddziałach.

Spis treści:

1. Najważniejsze informacje o mBank

2. Dokumenty wymagane do założenia konta bankowego

3. Konta bankowe w mBank

4. Nowoczesna bankowość w mBank

5. Promocje w mBank

6. Sesje Elixir w mBank

7. Kontakt z mBankiem

8. Opinie o mBanku

Najważniejsze informacje o mBank


Początek działalności mBanku datowany jest na rok 1986, kiedy to powstał Bank Rozwoju Eksportu. Instytucję szybko sprywatyzowano. Z biegiem lat zaczęły powstawać spółki wchodzące w skład grupy kapitałowej. Debiut na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych miał miejsce w roku 1992. Pragnąc rozwijać swoją działalność do BRE Banku dołączyły marki Multibank oraz mBank.

Ten ostatni początkowo był jedynie bankiem internetowym. Z czasem mBank stał się bankiem uniwersalnym, obsługującym wielu klientów. W roku 2013 ujednolicono markę poprzez zastąpienie nazwy BRE Bank oraz Multibank wspólną- mBank. W roku 2007 instytucji finansowej udało się rozpocząć działalność poza granicami Polski- w Czechach i na Słowacji. W zależności od rodzaju świadczonej usługi logo Banku przybiera różne kolory.

mBank w trakcie swej działalności otrzymał wiele nagród, między innymi Best Private in Poland 2016, najwyższą rekomendację Forbes- aż 5 gwiazdek oraz trzy statuetki w międzynarodowym konkursie EFMA. To tylko niektóre z osiągnięć instytucji finansowej zaznaczonej w jej wieloletniej działalności.

Dokumenty wymagane do założenia konta w mBanku


Niezbędnym dokumentem przy zakładaniu konta osobistego w mBanku jest dowód tożsamości. Będzie trzeba go okazać także kurierowi podczas przekazania umowy.

Konta bankowe w mBank


Zobacz, jakie oferty kont osobistych oferuje mBank:
Ekonto Standard ( to jest wzorcowa strona konta)

tu outputy z id

Konta oszczędnościowe w mBanku:

tu outputy z id

Konta walutowe w mBanku:

tu outputy z id

Oprócz kont osobistych w mBanku spotkamy się również z kontami oszczędnościowymi z oprocentowaniem progresywnym (do 1% dla środków powyżej 200 000 zł) lub stałym (na poziomie 0,20%). Wniosek możemy złożyć online i następnie podpisać umowę dostarczoną przez kuriera lub założyć w placówce mBanku. Prowadzenie wszystkich kont jest bezpłatne. Oprócz produktów w PLN możemy skorzystać z walutowych w EUR, USD, GBF lub CHF.

Nowoczesna bankowość w mBank


mBank oferuje swoich klientom rozbudowany serwis transakcyjny, z którego można korzystać za pomocą przeglądarek. Nie tylko założymy i zlikwidujemy tam konto bankowe, ale też wykupimy ubezpieczenie turystyczne albo zagrać na giełdzie.

Nieco mniej opcji oferuje aplikacja mobilna – służy ona głównie do obsługi płatności, takich jak przelewy oraz kontrola wydatków. mBank oferuje również możliwość płatności telefonem.

Promocje w mBanku


tu mają się zaciągać aktualności albo custom posty

Kontakt z mBank


phone mLinia banku: 801 300 800
Centrala:
mBank S.A.
ul. Senatorska 18
00-950 Warszawa
skrytka pocztowa 728

Opinie o mBanku


Facebook