1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku konto bankowe?
 4. >
 5. mBank

mBank

mBank
Ocena: 4 (ilość ocen: 2)

mBank jest czwartą co do wielkości instytucją finansową w Polsce pod względem aktywów. Od ponad 10 lat działa także w Czechach i na Słowacji. Bank stosuje innowacyjne rozwiązania stawiając na nowoczesność i rozwój bankowości mobilnej. Wśród jego oferty znajdziemy również konta osobiste, które założyć można zarówno przez internet jak i w oddziałach.

Konto bankowe w mBanku

Konta osobiste w mBanku mogą być prowadzone bezpłatnie lub wymagać uregulowania opłat. Jeżeli nie spełnimy warunków zapłacimy 5 złotych miesięcznie. W ofercie znajdziemy konto dostępne już od 13 roku życia. Możemy zyskać nawet 650 zł zwrotu za zakupy w ciągu 6 miesięcy trwania promocji. Warunkiem jest zalogowanie się do aplikacji mobilnej, zasilenie konta kwotą minimum 1 000 zł oraz dokonanie płatności kartą lub BLIKIEM za minimum 250 zł.

eKonto Standard | mBank

karta kredytowa
Visa/MasterCard
opłata za przelew
0 zł
opłata za kartę
0/2/6* zł
Opłata za prowadzenie konta
0 zł

Załóż konto

Rodzaj osobiste | Darmowe bankomaty wszystkie w Polsce*
oprocentowanie: 0%
Opłaty za kartę: karta jest bezpłatna, jeśli liczba transakcji będzie wyższa niż 5;
Konto darmowe: bezwarunkowo;
Wypłaty z bankomatów: 0 za wypłaty od 100 zł w bankomatach Planet Cash, BZ WBK, EURONET’; 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów; miesięczna usługa „Wypłaty ze wszystkich bankomatów” 5 zł; inaczej koszt wypłaty: od 1,30 do 7 zł;
Zakładane przez internet: tak;
Dodatkowe informacje: 4% zwrotu płatności kartą lub BLIKiem w każdym w 6 m-cach pod warunkiem: płatności kartą lub BLIKIem za min. 250 zł, zasilenie konta min. 1 000 zł oraz po logowaniu w aplikacji mobilnej

Inny produkt gwarantuje darmową wypłatę środków z bankomatów od kwoty 100 zł (w pozostałych przypadkach zapłacimy 1,30 zł). Jeżeli dokonamy przynajmniej 5 płatności kartą w miesiącu- w następnym okresie nie poniesiemy za nią opłat. Jeżeli ich ilość będzie mniejsza będziemy musieli liczyć się z koniecznością wydatku równego 4 zł. Wpłaty i wypłaty gotówki w placówkach to koszt od 0 zł do 9 zł. Atrakcją dla młodzieży będzie z pewnością możliwość zaprojektowania własnej karty oraz dostępne w ramach konta zniżki między innymi do kina i na zakup ubrań.

Inne konta bankowe w mBanku

Oprócz kont osobistych w mBanku spotkamy się również z kontami oszczędnościowymi z oprocentowaniem progresywnym (do 1% dla środków powyżej 200 000 zł) lub stałym (na poziomie 0,20%). Wniosek możemy złożyć online i następnie podpisać umowę dostarczoną przez kuriera lub założyć w placówce mBanku. Prowadzenie wszystkich kont jest bezpłatne. Oprócz produktów w PLN możemy skorzystać z walutowych w EUR, USD, GBF lub CHF.

Podstawowe informacje o mBanku

Początek działalności mBanku datowany jest na rok 1986, kiedy to powstał Bank Rozwoju Eksportu. Instytucję szybko sprywatyzowano. Z biegiem lat zaczęły powstawać spółki wchodzące w skład grupy kapitałowej. Debiut na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych miał miejsce w roku 1992. Pragnąc rozwijać swoją działalność do BRE Banku dołączyły marki Multibank oraz mBank.

Ten ostatni początkowo był jedynie bankiem internetowym. Z czasem mBank stał się BAnkiem uniwersalnym, obsługującym wielu klientów. W roku 2013 ujednolicono markę poprzez zastąpienie nazwy BRE Bank oraz Multibank wspólną- mBank. W roku 2007 instytucji finansowej udało się rozpocząć działalność poza granicami Polski- w Czechach i na Słowacji. W zależności od rodzaju świadczonej usługi logo Banku przybiera różne kolory.

Mbank w trakcie swej działalności otrzymał wiele nagród, między innymi Best Private in Poland 2016, najwyższą rekomendację Forbes- aż 5 gwiazdek oraz trzy statuetki w międzynarodowym konkursie EFMA. To tylko niektóre z osiągnięć instytucji finansowej zaznaczonej w jej wieloletniej działalności.

Dokumenty wymagane do założenia konta w mBanku

Niezbędnym dokumentem przy zakładaniu konta osobistego w mBanku jest dowód tożsamości. Będzie trzeba go okazać także kurierowi podczas przekazania umowy.

Kontakt z mBank

phone mLinia banku: 801 300 800
Centrala:
mBank S.A.
ul. Senatorska 18
00-950 Warszawa
skrytka pocztowa 728

Opinie o koncie bankowym w mBanku


10 thoughts on “mBank”

 1. erik

  non stop wydzwaniają do mnie z ofertami. czuję się wręcz osaczony. nie dość tego dostaję jeszcze oferty w wiadomościach na koncie i na emajla. kiedy w końcu zrozumieją że nie to nie. mam u nich konto i tylko tyle, zresztą kredyty mają na beznadziejnych warunkach i jakbym miał wybierać to prędzej do bz wbk pójdę. nie wiem jak powiedzieć im nie żeby w końcu nie dzwonili. ja wiem że to jest praca tych konsultantów, ale powinni też poszanować moją prywatność bo to już jest mało zabawne.

  Reply

 2. ROB

  WKURZA MNIE U NICH TO ŻE JAK CHCE WYPŁACIC KASE Z BANKOMATU TO MUSZE POWYŻEJ 100 ZŁ INACZEJ NALICZOM PROWIZJE

  Reply

 3. Marta

  Mam konto w mBanku od prawie 10 lat. Generalnie to moje podstawowe konto, bo dodatkowo zwykle mam otwarte też jakieś inne pod promocje. Ogólnie jestem zadowolona, choć brakuje mi bogatszej oferty paybacku.

  Reply

 4. jacek

  mbank nie szanuje klienta, likwidują placówki, trudno się czegoś dowiedzieć, obsługa jest bardzo słaba.

  Reply

 5. tatko

  oferta kont oszczędnościowych i lokat na bardzo niskim procencie. dlatego zmieniam bank, bo chce też oszczędzać, a lepsze warunki wymagają zazwyczaj posiadania roru w bankach. gdyby nie to pewnie zostałbym w mbanku. niestety konkurencja ich powali a zwłaszcza taki nest czy idea bank.

  Reply

 6. Kazia

  wpłatomaty mbanku bardzo często się psują i jak chce wpłacić pieniądze to musze iść do banku. u mnie w mieście jest tylko jedna ich placówka w kturej awsze stoji się w długich kolejkach.

  Reply

 7. Karinka1988

  mam od kilku miesiecy problem z wyrobieniem nowej karty do konta, mbank przyslal mi uszkodzonom, ale twierdza ze to moja wina. pomimo reklamacji nadal nie mam dobrej karty platniczej chyba zrezygnuje bo ile mozna walczyc o glupiom kate??????!!!!!

  Reply

 8. superryś

  mam u nich rachunek już od ponad roku i powoli zaczynam myśleć nad zmianom. jedyne co mnie trzyma to po pierwsze przyzwyczajenie a po drugie mają najlepszą na rynku aplikacje mobilną. wszystko w niej załatwia się szybko i intuicyjnie. z tym trafili w 10. duży minus to wypłaty z bankomatów poniżej 100 zł i koszt za taką usługę. jestem studentem i przeważnie potrzebuje mniejszych kwot na jakieś drobne sprawy, a tu zawsze musze stówę pobrać. a wiadomo jak jest w portfelu to szybko się wydaje.

  Reply

 9. Tadek Niejadek

  Mam duże problemy z płaceniem telefonem, transakcje nie chcą przechodzić. Zgłaszałem na infolinię ale na razie zero odzewu. I to ma być nowoczesny bank stawiający na nowoczesne rozwiązania? Bardzo jestem zawiedziony, lubie korzystać z nowinek technologicznych, Właśnie dlatego założyłem u nich konto.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Facebook