Inteligo konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie

Bank Millenium – informacje, opinie, kontakt
Wystaw ocenę

Inteligo prowadzi usługi z zakresu bankowości elektronicznej. Od 2002 roku konto Inteligo zarządzane jest przez PKO BP i dostarcza ofertę dla klientów indywidualnych oraz firm. W jego ofercie znajdują się takie produkty bankowe jak konta osobiste, rachunki oszczędnościowe, lokaty, kredyty czy fundusze inwestycyjne. Strategia Inteligo oparta jest o rozwój nowoczesnych usług bankowych, tak aby, ułatwić codzienne “bankowanie” swoim klientom. Dzięki przynależności do PKO BP udostępnia też usługi w formie bankowości tradycyjnej.

Konto bankowe w Inteligo

W Inteligo możemy założyć konto prywatne dla jednej osoby, otworzyć konto wspólne (dla 2 lub 3 osób) lub dla firmy. Dostępne są też konta dla młodzieży i dzieci oraz obcokrajowców. Otworzenie i prowadzenie konta indywidualnego jest bezpłatne. Tak samo 0 zł zapłacimy za przelewy krajowe i zlecenia, jeżeli są realizowane przez internet. Wydanie karty debetowej jest darmowe, podobnie jej obsługa, pod warunkiem, że wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 99,99 zł. W innym przypadku opłata wynosi 4 zł. Za darmo wypłacimy środki z bankomatów PKO BP i BZ WBK. Konto założymy wysyłając wniosek online. Od 1 kwietnia 2017 poprzez konto Inteligo można złożyć też wniosek do programu “Rodzina 500+”.

Podstawowe informacje o Inteligo

Oferta Inteligo została wprowadzona na rynek w maju 2001 roku i szybko zyskała sobie klientów. W listopadzie 2002 roku Inteligo Financial Services S.A zostało zakupione przez PKO Bank Polski w celu rozwoju bankowości elektronicznej nowego właściciela. W następnych latach Inteligo wprowadziło szereg innowacji, będących często pionierskimi na rynku bankowości internetowej, tak jak np. płatności sms “Płacę z Inteligo”. Zostało też docenione wyróżnieniami i nagrodami m. in. w 2010 i 2007 uzyskało tytuł najlepszego konta internetowego.

Kontakt z Inteligo

telefon Infolinia: 800 121 121 (dla numerów krajowych), +48 81 535 67 89 (połączenie z telefonów komórkowych i zagranicy)

Adres do korespondencji:
Inteligo
Powszechna Kasa Oszczędności
Bank Polski Spółka Akcyjna
ul. Migdałowa 4
02-796 Warszawa

Opinie o koncie bankowym w Inteligo

Facebook