Idea Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie

Eurobank kredyt hipoteczny – informacje, opinie, kontakt
Wystaw ocenę

Idea Bank oferuje swoim klientom konto osobiste pozbawione opłat za założenie i jego prowadzenie. Posiadacz rachunku nie musi spełniać żadnych warunków ani wymogów, aby uniknąć opłaty. Do konta wydawana jest karta debetowa z serii MasterCard, również jej użytkowanie nie generuje żadnych kosztów. Wśród kolejnych atutów należy wymienić brak opłat za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w kraju.

Konto bankowe w Idea Bank

Klienci Idea Bank mogą liczyć na nielimitowany dostęp do coworku Idea Hub oraz mają możliwość podpięcia pod konto osobiste rachunku oszczędnościowego. Produkt założymy przez internet lub tradycyjnie w oddziale. Wniosek można złożyć również poprzez infolinię. Do konta wydawana jest karta debetowa z serii MasterCard.

Rodzaje kont w Idea Bank

Historia Idea Banku rozpoczęła się jesienią 2010 roku, kiedy to Getin Holding przejął GMAC Bank. Właśnie z tej transakcji wywodzi swe korzenie. Na początku działał jedynie w internecie, dopiero w lipcu następnego roku otwarto oddziały stacjonarne. Najpierw w największych polskich miastach, z czasem rozwijał swój zakres. Obecnie obsługuje klientów indywidualnych oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. Stara się być partnerem firm od początku ich powstawania, łącznie z doradztwem przy księgowości, zakładania konta i na dalszych etapach.

Idea Bank w ciągu dwóch lat zdobył 60 nagród. Były to wyróżnienia w konkursach bankowych, finansowych, technologicznych i reklamowych. Bank prężnie się rozwija i wprowadza coraz to nowsze rozwiązania.

Klienci Idea Banku mogą skorzystać z bogatej oferty lokat, kont oszczędnościowych, kart, leasingu, czy inwestycji z UFK. Bank stara się dołożyć wszelkich starań, aby dopasować swoją ofertę do potrzeb wielu grup klientów.

Dokumenty wymagane do założenia konta w Idea Bank

Do założenia konta osobistego w Idea Banku wystarczy dowód osobisty, który służy do weryfikacji danych wnioskującego o produkt. Obecni klienci mogą skorzystać z produktu za pomocą przelewu identyfikacyjnego.

Kontakt z Idea Bank

telefon Infolinia: 22 276 22 76
Centrala:
Idea Bank SA
ul. Przykopowa33
01-208 Warszawa

Opinie o koncie bankowym w Idea Bank

Facebook