1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku konto bankowe?
 4. >
 5. Idea Bank konto bankowe - opłaty, karta, przelewy, opinie

Idea Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie

Eurobank kredyt hipoteczny – informacje, opinie, kontakt
Wystaw ocenę

Idea Bank oferuje swoim klientom konto osobiste pozbawione opłat za założenie i jego prowadzenie. Posiadacz rachunku nie musi spełniać żadnych warunków ani wymogów, aby uniknąć opłaty. Do konta wydawana jest karta debetowa z serii MasterCard, również jej użytkowanie nie generuje żadnych kosztów. Wśród kolejnych atutów należy wymienić brak opłat za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w kraju.

Konto bankowe w Idea Bank

Klienci Idea Bank mogą liczyć na nielimitowany dostęp do coworku Idea Hub oraz mają możliwość podpięcia pod konto osobiste rachunku oszczędnościowego. Produkt założymy przez internet lub tradycyjnie w oddziale. Wniosek można złożyć również poprzez infolinię. Do konta wydawana jest karta debetowa z serii MasterCard.

Rodzaje kont w Idea Bank

Historia Idea Banku rozpoczęła się jesienią 2010 roku, kiedy to Getin Holding przejął GMAC Bank. Właśnie z tej transakcji wywodzi swe korzenie. Na początku działał jedynie w internecie, dopiero w lipcu następnego roku otwarto oddziały stacjonarne. Najpierw w największych polskich miastach, z czasem rozwijał swój zakres. Obecnie obsługuje klientów indywidualnych oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. Stara się być partnerem firm od początku ich powstawania, łącznie z doradztwem przy księgowości, zakładania konta i na dalszych etapach.

Idea Bank w ciągu dwóch lat zdobył 60 nagród. Były to wyróżnienia w konkursach bankowych, finansowych, technologicznych i reklamowych. Bank prężnie się rozwija i wprowadza coraz to nowsze rozwiązania.

Klienci Idea Banku mogą skorzystać z bogatej oferty lokat, kont oszczędnościowych, kart, leasingu, czy inwestycji z UFK. Bank stara się dołożyć wszelkich starań, aby dopasować swoją ofertę do potrzeb wielu grup klientów.

Dokumenty wymagane do założenia konta w Idea Bank

Do założenia konta osobistego w Idea Banku wystarczy dowód osobisty, który służy do weryfikacji danych wnioskującego o produkt. Obecni klienci mogą skorzystać z produktu za pomocą przelewu identyfikacyjnego.

Kontakt z Idea Bank

telefon Infolinia: 22 276 22 76
Centrala:
Idea Bank SA
ul. Przykopowa33
01-208 Warszawa

Opinie o koncie bankowym w Idea Bank


3 thoughts on “Idea Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie”

 1. Manio

  Idea nastawiony jest w głównej mierze na obsługę internetową. niestety niemają oddziału w moim mieście. Ogólnie się sprawdza. Konto rzeczywiście darmowe. Czasami jednak trzeba dłużej niż w pko czekać na przelewy przychodzące. Tak poza tym jest ok.

  Reply

 2. Paula

  Bardzo długo czeka się na kuriera z umową do podpisania. U mnie był dopiero po dwóch tygodniach i to po wykonaniu 5 telefonów na infolinię. Gdyby nie oferta lokat to bym powiedziała że rezygnuję.

  Reply

 3. Zośka Samośka

  trudno założyć konto za pomocą przelewu weryfikacyjnego, próbowałam dwa razy i nic. w końcu wybrałam opcję z kurierem. mam konto na razie miesiąc i jak na razie polecam.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Facebook