1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku konto bankowe?
 4. >
 5. Getin Bank konto bankowe - opłaty, karta, przelewy, opinie

Getin Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie

Getin Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie
Ocena: 3 (ilość ocen: 1)

Getin Bank jest uniwersalną instytucją finansową. Swoje usługi kieruje do klientów indywidualnych, małych i średnich firm, korporacji, samorządów oraz wspólnot mieszkaniowych. Posiada sieć blisko 400 placówek, w których zajmuje się obsługą i doradztwem w dziedzinie finansów. Oferta Getin Banku obejmuje wiele produktów, łączy tradycyjność z innowacyjnymi rozwiązaniami. Wśród nich znajdziemy także konta osobiste. Sprawdź, czy produkt Getin Banku spełni Twoje oczekiwania!

Konto bankowe w Getin Bank

Podstawowe konto bankowe oferowane w Getin Banku jest bezpłatnie zakładane oraz prowadzone. Nie trzeba przy tym spełniać żadnych warunków dodatkowych. Do konta wydawana jest karta debetowa. Jeśli jej posiadacz wykona miesięcznie transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 zł uniknie opłaty w wysokości 6,99 zł.

Wypłata środków z bankomatów Eurobanku jest darmowa, w pozostałych to koszt 3% wartości pobieranych środków (minimum 5 zł). Konto założymy w oddziale banku lub przez internet. Dla klientów Getin Bank przygotował pakiet korzyści, w ramach którego można zaoszczędzić do 1 000 zł rocznie.

Rodzaje kont bankowych w Getin Bank

Oferta Getin Banku to nie tylko podstawowe konto osobiste. Znajdziemy tutaj również konto oszczędnościowe, dla młodzieży, walutowe, firmowe oraz Indywidualne Konto Emerytalne (IKE). Klient ma możliwość skorzystania z limitu kredytowego w koncie do 50 000 zł. Przez pierwszy okres umowy nie jest pobierana prowizja. Wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek i już można się cieszyć dodatkowymi pieniędzmi.

Podstawowe informacje o Getin Bank

Getin Bank powstał z przekształcenia Górnośląskiego Banku Gospodarczego SA. Działalność rozpoczął w roku 1991 w Katowicach. Cztery lata później Powszechny Bank Kredytowy SA stał się jego inwestorem strategicznym. Przez dwuletni okres w latach 2002-2004 działał w Grupie Kapitałowej Banku Przemysłowo-Handlowego, a w roku 2004 wykupił akcje BPH. W tym samym czasie została zmieniona nazwa na Getin Bank SA. W tym samym roku przejął Bank Przemysłowy w Łodzi, a rok później zakupił Wschodni Bank Cukrownictwa. Kapitały Banku posłużyły powstaniu Noble Banku. W 2010 roku nastąpiło połączenie Noble Banku z Getin Bank i powstał Getin Noble Bank SA.

Getin Noble Bank zajmuje się obsługą klientów detalicznych, firm i korporacji, świadczy usługi z zakresu Private Bankingu, doradztwa w zakresie nieruchomości, inwestycji, art bankingu oraz doradztwa prawno-podatkowego. Dla swoich klientów przygotował konta oszczędnościowe, osobiste, firmowe, walutowe, lokaty, kredyty, pożyczki i produkty inwestycyjne.

Getin Noble Bank SA wyróżniając się na tle innych instytucji finansowych otrzymał szereg nagród i wyróżnień między innymi: nagrodę za najlepszą aplikację mobilną w konkursie Banking Technology Awards w 2013 roku, czy nagrodę w kategorii najlepszy bank w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem zwrotu kapitału przez miesięcznik „The Banker”.

Dokumenty wymagane do założenia konta bankowego w Getin Bank

Założenie konta osobistego w Getin Banku wymaga przedstawienia aktualnego dowodu tożsamości. Jest to podstawowy dokument, wymagany praktycznie we wszystkich instytucjach finansowych.

Kontakt z Getin Bankiem

Infolinia dla połączeń z telefonu stacjonarnego lub komórkowego: 197 97

Infolinia dla połączeń z zagranicy: +48 32 604 30 01

Centrala:

Getin Noble Bank SA

ul. Przyokopowa 33

01-208 Warszawa

Opinie o koncie bankowym w Getin Bank


7 thoughts on “Getin Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie”

 1. Magdalena

  Mam u nich konto od roku. Jakieś dwa miesiące temu zmienili cennik i teraz pobierają mi 2 zł za prowadzenie konta, niby nie durzo, ale zawsze. Karta nadal darmowa, więc to ok. I tak mam wrażenie że są durzo tańsi od konkurencji. Reklamacje jak do tej pory składałam tylko raz, szybko ją ropatżyli i zwrucili pobrane dwa razy środki. Takto wszystko bez zarzutu.

  Reply

 2. Kazimiera

  Z poczontku darmowe konto. Jak zmieniają cennik to trzeba już 7 zł płacić. Strona często w pracach konserwatorskich, ciągle coś na niej nie działa. Najgorsze jest że naprawiajom w weekend, kiedy jest potrzebne bo placuwki zamknięte.

  Reply

 3. tola

  jurz miesiąc czekam na kartę do konta. nie moge robić zakupów (tylko gotówką), nie wypłace kasy z bankomatu, a nie ma ich oddziału w moim miasteczku. więcej kłopotu niż pożytku. chyba ta karta przez afryke do mnie idzie :(

  Reply

 4. rydz

  Kto im wogóle te strone robił? Jak chce przewinonć na duł to się wszystko wiesza i niemożna wrócić już wyrzej. Nawet niemam ochoty się tam logować. Jak potrzebuje czegoś ważnego poszukać to dostaje białej gorączki. NIECH COŚ Z TYM ZROBIOM!!!

  Reply

 5. curry

  myśle o przejściu do Getin Bank. Obecnie mam konto w PKO bp i za wszystko muszę tu płacić. w Getin trzeba tylko raz zapłacić kartą a to nie jest żaden problem.

  Reply

 6. aRTUR

  założyłem u nich rachunek ze względu na konto oszczędnościowe. mam je już od dwóch miesięcy i jestem zadowolony. zostaje w getin. polecam.

  Reply

 7. poltergeist

  jak w każdym banku trzeba być czujnym i czytać dokładnie regulamin. nie ma co się czarować. jak sam nie dopilnujesz swoich interesów to na bank nie masz co liczyć.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Facebook