Przelew do Vivus z własnego konta

Ewka
2019-08-07 16:29:34

Witam, właśnie pierwszy raz biorę pożyczkę w Vivus i tam mi wychodzi takie coś jak przelew Bluecashe. To niby szybciej przebiega weryfikacja. Można też ręcznie zrobić przelew żeby zweryfikować swoje dane i ten przelew jest też formą podpisania umowy (chyba).


Tylko ten cały bluecach każe mi się zalogować na konto w moim banku podając swoje dane do logowania. Pytanie, czy to jest bezpieczne?


Niby pożyczka Vivus jest bezpieczna i naprawdę ta promocja pierwszej pożyczki w Vivus jest darmowa. Tak przynajmniej przeczytałem w artykule dotyczącym tej pożyczki w Vivus https://antyhaczyk.blogspot.com/2019/06/pozyczka-vivus-promocje-opinie.html tylko Vivus to jednak chwilówka i mimo wszystko mam obawy, czy oni będą widzieć moje dane logowania do banku? Jak to działa. Znam płatności internetowe typu PayU, PRzelewy24, ale to jest dla mnie jakieś dziwne nieznane.

2019-08-08 10:06:02

Dobra, zrobiłam przeszło normalnie jak przy płatnościach online. Mam nadzieję, że to tam jest bezpieczne i teraz Vivus nie ma moich danych do logowania do banku.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>

Facebook