Opinie o Bancovo - porównywarka Aliora?

Janko
2019-03-11 15:25:52

Czy ktoś z tego korzystał, bo abstrahując od dziwnej reklamy ze Sławomirem nieco zaskoczył mnie fakt, że bank, a dokładniej Alior Bank oferuje, czy też pośredniczy w pożyczkach pozabankowych.

Na stornie Bancovo nie ma żadnej informacji, że to Alior Bank, ale tak piszą blogerzy w recenzjach i opiniach o Bancovo https://antyhaczyk.blogspot.com/2019/01/bancovo-opinie-czy-bezpieczene-co-to.html Trochę dziwne, że bank zakłada porównywarkę kredytów, która porównuje poza kredytami bankowymi także pożyczki pozabankowe.

Chyba, że Alior się połasił na ten rynek. Ogólnie to według informacji na stronie Bancovo.pl współpracują z Aliorem, T-mobile Usług Bankowe (to też Alior Bank), potem Santaderem (chyba tym, który powstał z dawnego BZ WBK)  i jakimiś bankami, których nie kojarzę. Do tego z Wonga i jakimiś firmami pożyczkowymi.Jestem ciekaw Waszej opinii.

2019-03-15 12:30:06

Nikt nic nie pisze, to może ja coś napiszę. Więc tak na stronie podaję RRSO 9,59%, ale wiadomo, że to się nijak pewnie ma do finalnej umowy, bo to tylko przykład reprezentatywny, czy coś tam takiego.

Rynek pożyczke pozabankowych to pewnie lukratywny biznes. Banki nie mogą udzielać ryzykownych kredytów, więc upatrują szansy ugryzienia kawałka tortu w postaci jakichś sobonych spółek i tym chyba właśnie jest platforma Bancovo. Aczkolwiek nie wiem, zobazymy. Niby ma być bardzo popularna w nidługiej przyszłości, ale to chyba będzie bardziej wynikać z kampani reklamowych niż za dobrego produktu kredytowego.

2019-03-15 12:31:49

Przpraszam za literówki, najpierw opublikowałem, a potem przeczytałem, a teraz nie mogę już edytować.

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>

Facebook