Citi Simplicity Karta kredytowa - opinie klientów

Grzegorz
2018-09-25 23:01:13

Ma ktoś tę kartę reklamowana Citi Simplicity. Szukam jakichś opinii, ale w sieci jest niewiele. Niby nie ma stałych opłat uzależnionych od aktywnego korzystania, czyli nie trzeba jej używać co miesiąc, żeby nie płacić prowizji, ale za to chyba jest dość droga jak się używa. Jak to tam wygląda w praktyce z okresem bezodsetkwomy.

 

Rzeczywiście jest dużo promocji, czy tylko takie na start, a potem nie wiele.

 

Będę wdzięczny za Wasze opinie.

 

2018-11-09 15:06:23

To dość nietypowa karta. Z resztą jak cała oferta CitiBank - konta żeby były darmowe wymagają miesięcznego wpływu 5000 zł (co pozostawię bez komentarza). Tu masz recenzję i opinie na temat karty kredytowej Citi https://antyhaczyk.blogspot.com/2018/02/karta-kredytowa-bez-oplat-city-simplycity.html Citi Handlowy nie pobiera opłaty za obsługę karty - w ogóle, bez warunków. Jak nie używasz to nie płacisz. Jest też okres bezodsetkowy. Dużo promocji. Szczególnie jak zakładasz dopiero tę kartę, to można liczyć na jakieś bony rabatowe do różnych sklepów, ale to zależy jaka aktualnie jest promocja.

Z kolei jeśli chodzi o wady, to jak już płacisz, to nie jest najtańsza patrząc na opłaty w tabeli opłat i prowizji. Przy czym według mnie to jest dość dobra karta. Nie trzeba pamiętać, żeby nią coś tam wydawać i płacić, żeby była darmowa, tak jak to jest w innych bankach, a używa się jej tylko w razie potrzeby. Do płacenia na co dzień jest karta debetowa, która z resztą też wymaga aktywnego użytkowania, żeby konto było darmowe.

2018-11-09 15:13:28

Teraz jest promocja zwrotu 4% z booking.com, ale są takie bardziej przydatne np bony na 200 - 300 zł do marketów często.

2018-11-17 17:50:32

Złożyłam  wniosek o wydanie karty w oddziale banku , pani  powiedziała , że  decyzja będzie w ciągu pół godziny. Po godzinie okazało się , że  nie działa skaner więc nie wysłała dokumentów do centrali,  po kolejnej  godzinie jakośc udało się jej wysłać dokumenty, ale nie ma analityka,  mam poczekać jeszcze dosłownie minutę na decyzje. Po kolejnej godzinie stwierdziłam rezygnuje , nie chcę mieć karty w tym banku. Niestety rezygnacja jest niemożliwa, bo .....   Zostałam w czarnej d... nie mam karty, zmarnowałam pół dnia. Na moją prośbę o odstąpienie od umowy  pani stwierdziła, że nie ma takiej możliwości , bo umowa została zawarta w oddziale.  Będę mogła złożyć rezygnację z karty dopiero jak ją fizycznie otrzymam ,,,, koszmar  nigdy więcej  nie chcę mieć nic wspólnego z tym bankiem. 

2019-03-03 22:24:55

Nigdy nie spotkałem się z taką arogancją. Najpierw telemarketer wydzwaniał do mnie wiele razy, w końcu powiedziałem a co za problem zgadzam się na dodatkową kartę kredytową, mimo, ze mam innych pięć ( bez problemu). Potem mnóstwo dokumentów, zaświadczeń o zarobkach itp, ale jak powiedziałem to zorganizowałem potrzebne dokumenty. Telefonicznie potwierdzono zgodę na przyznanie karty kredytowej .  Po czym dostaję list od Pana Marcina Domagały, Dyrektora Departamentu Zarządzania Produktami Karty Kredytowej, że wniosek o przyznanie karty kredytowej nie został pozytywnie rozpatrzony. To po cholerę mnie męczyli, kiedy jasno mówiłem, że mi nie zależy, to Citi Bank chciał mi wcisnąć kartę. A może chodziło im tylko o wydobycie danych ????  ODRADZAM WSZYSTKIM !!!!!!

2019-03-07 16:00:46

Bedę wdzieczna za odpowiedź na pytanie: czy to jest bezpiecznie, że link
http://www.online.citibank.plprzeslanie_dokumentow/ /> który otrzymałam w wiadomości od Citi banku o przesłanie brakujących dokumentów kieruje na stronę
https://citi.archidoc.pl/ /> Gdzie pojawia się następujący komunikat:
Prosimy o dostarczenie
dokumentów dochodowych.

Witaj na stronie Citi Handlowy, która pozwoli Ci szybko
i wygodnie przesłać niezbędne dokumenty dochodowe. Przesyłając dokumenty, za pośrednictwem naszej strony, masz pewność sprawnego zakończenia procesu kredytowego.

Po naciśnięciu przycisku DOSTARCZ DOKUMENTY opuścisz stronę Citibanku oraz zostaniesz przekierowany na stronę
https://citi.archidoc.pl/ za pomocą, której możesz w bezpieczny sposób przesłać dokumenty do banku.

2019-03-11 15:12:37

Klara zadzwoń do banku i zapytaj.

2019-03-15 12:34:26

Dziwne trochę, żezrobili to poza swoją domeną bankową, ale może nie chcieli obciążać serwera, na którym stoi system bankowy i dlatego osobna domena.

Dowidziałaś się czegoś? Czy to bezpieczna strona?

2019-03-18 09:37:42

Do karty Citi SimpliCity dorzucają telefon Xiaomi Redmi 6a!
Szczegóły promocji poniżej:

 

Karta" target="_blank" title="https://okazjewbanku.pl/karta-kredytowa-promocje/citi-handlowy-karta-kredytowa/">Karta">https://okazjewbanku.pl/karta-kredytowa-promocje/citi-handlowy-karta-kredytowa/">Karta Citi SimpliCity + Xiaomi Redmia 6a

2019-04-05 10:25:00

MS - telemarketerowi zależało, żeby sprzedać, bo ma z tego prowizję, natomiast pracownicy banku usiedli nad twoim wnioskiem i prawdopodobnie stwierdzili, że wszystkie twoje karty kredytowe stanowią zbyt duże obciążenie dla twojego budżetu (nie musisz mieć na nich zadłużenia, liczy się dostępny limit) i nie "udźwigniesz" kolejnej. Sama pracuję w sprzedaży i tacy sprzedawcy, jak ten, na którego trafiłeś to prawdziwa zmora i ujma dla profesji. Też pracuję przy sprzedaży tej karty, ale nigdy nikomu nic nie wciskam na siłę. Pełnię funkcję doradczą. Jeśli widzę, że klient naprawdę nie potrzebuje jakiegoś produktu, nie wciskam, żeby mieć wynik. To hańba. SM - nie zniechęcaj się do banku, usługi czy sprzedawców, ze względu na wątpliwego "fachowca", na którego trafiłeś. Choć jest ich trochę, są też ci uczciwi. Pozdrawiam!

2019-05-17 17:30:13

Nawet 400 zł z kartą citi simplicity na allegro

https://poszukiwacz-promocji.pl/karty-kredytowe-promocje/

2019-05-23 16:51:55

Dzwonią do mnie praktycznie codziennie i zachęcają żeby tą kartę założyć,teraz oferują 200zł do biedronki za założenie,za darmo,A ja nie potrzebuje bawić się w takie rzeczy bo zmieni się regulamin i co wtedy?

Odpowiedz
Dodaj odpowiedź
Opis:
Podpis:
Dodaj nową odpowiedź
<<
<
Strona 1 z 1
>>
>

Facebook