1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku konto bankowe?
 4. >
 5. Konto bankowe eurobank - opłaty, karta, przelewy, opinie

Konto bankowe eurobank – opłaty, karta, przelewy, opinie

Konto bankowe eurobank – opłaty, karta, przelewy, opinie
Ocena: 5 (ilość ocen: 1)

Eurobank jest nastawiony na klientów indywidualnych. Ideą jego powstania było stworzenie instytucji finansowej bliskiej dla wszystkich. Dziś placówki eurobanku rozsiane są po całej Polsce, a oferowane produkty pomogły niejednej osobie. Eurobank wprowadza unikalne rozwiązania. Wśród jego produktów znajdziemy także konta osobiste w wielu wariantach.

Konto bankowe w eurobanku

Eurobank to gwarancja szerokiego wyboru wśród kont osobistych dostosowanych do potrzeb i wymogów wielu klientów banku. Od tych najmłodszych po najbardziej wymagających. Bank stawia na nowoczesność i zastosowanie innowacyjnych rozwiązań, dlatego posiadacze konta zarządzają nim swobodnie w każdym momencie. Mogą oni korzystać z programu „Rodzina i Przyjaciele” i zyskać do 720 zł zwrotu rocznie za wydatki na sport, rekreację i rozrywkę.

Konto active | eurobank

karta kredytowa
MasterCard
opłata za przelew
0 zł
opłata za kartę
0/4,90* zł
Opłata za prowadzenie konta
0/ 9* zł

Załóż konto

Rodzaj osobiste | Darmowe bankomaty wszystkie w Polsce
oprocentowanie: 0%
Opłaty za kartę: w przypadku wykonania transakcji za min. 400 zł zwrot pobranej kwoty 4,90 zł na konto;
Konto darmowe: konto jest darmowe, jeżeli wpłaty wynoszą minimum 1500 zł/ m-c lub średnie saldo konta wynosi min. 15 000 zł/ m-c;
Wypłaty z bankomatów: wszystkie w Polsce;
Zakładane przez internet: tak;
Dodatkowe informacje: Zwrot 5% do 720 zł rocznie.

Wykonanie płatności na kwotę minimalną gwarantuje zwrot opłaty za korzystanie z karty. Konto jest prowadzone bezpłatnie, jednak najczęściej wiąże się to z koniecznością spełnienia określonych warunków. Wypłata środków w PLN z bankomatów własnych w całym kraju jest darmowa, w innym przypadku to koszt 1,90 zł przy kwotach poniżej 100 zł i 0 zł przy 100 zł i wyższych. Przelew internetowy i mobilny jest darmowy, za taką operację w placówce (także do ZUS i US) zapłacimy do 7 zł. Dla młodzieży dedykowane jest konto Junior, którego prowadzenie jest darmowe w sytuacjach, gdy opiekun dziecka posiada już konto w banku lub zostało ono założone z polecenia w ramach programu „Rodzina i Przyjaciele”.

Wniosek o założenie produktu można wypełnić online lub w placówce Banku. Opłata za prowadzenie rachunku może być uzależniona od wieku jego posiadacza (3 zł, 5 zł i 7 zł). Może też być bezpłatna (po spełnieniu określonych warunków) w zależności od produktu, na jaki się zdecydujemy.

Inne konta w eurobank

Wśród rachunków oszczędnościowych znajdziemy konta z oprocentowaniem progresywnym oraz dzienną kapitalizacją odsetek, a także z oprocentowaniem na poziomie do 2,50% (dla nowych klientów). Posiadacze kont, otrzymujący wynagrodzenie na rachunek bieżący mogą liczyć na korzyści wyższe od standardowych, czyli 1,40%. Pierwsza wypłata środków i przelew są darmowe. Za kolejne będzie trzeba zapłacić od 5 zł do 7 zł. Otwarcie i prowadzenie rachunku jest bezpłatne.

Podstawowe informacje o eurobanku

Eurobank powstał w roku 2003 z inicjatywy przedsiębiorcy Mariusza Łukaszewicza poprzez przejęcie przez Look Finansowanie Inwestycji pakietu kontrolnego Banku Społem SA, a następnie Banku Wschodniego SA. Miał być on instytucją finansową bliską klientom, dostępną w wielu miejscach. Kiedy zmarł założyciel Banku, pakiet kontrolny przejęła Grupa Societe Generale. Wizja Łukaszewicza po latach spełniła się. Bank posiada sieć placówek, stał się rozpoznawalny.

Eurobank świadczy usługi jedynie dla klientów indywidualnych, specjalizuje się w kredytach gotówkowych i hipotecznych. Świadczy także usługi w zakresie prowadzenia kont bankowych, lokat, czy kredytów konsolidacyjnych.

Dokumenty wymagane do założenia konta w eurobanku

Dokumenty niezbędne do założenia konta, to w zależności od danego produktu: dowód osobisty, paszport polski, legitymacja szkolna wraz z dokumentem zawierającym PESEL, potwierdzenie prawa stałego pobytu lub karta pobytu z zezwoleniem na osiedlenie się.

Kontakt z eurobankiem

telefon Infolinia dla klientów: 19 000

telefon Infolinia dla połączeń z zagranicy: +48 71 335 5100
Centrala:
Euro Bank S.A.
ul. Św. Mikołaja 72
50-126 Wrocław

Opinie o koncie bankowym w eurobanku


5 thoughts on “Konto bankowe eurobank – opłaty, karta, przelewy, opinie”

 1. Adam Więcki

  u mnie najgorsza z możłiwych ocena. bardzo nie polecam. słaba obsługa. namolne kalcenter.

  Reply

 2. kiedy

  Po moich przejściach z kolejnymi bankami zastanawiam się nad trzymaniem pieniędzy w skarpecie.
  Miałam już konto w bz wbk, pko bp, pekao sa i nie pamiętam gdzie jeszcze.
  We wszystkich po paru miesiącach opłaty nagle rosną przynajmniej o 50%, a tak niby reklamują te swoje najtańsze konta.
  Do tego prawie w każdym z powyższych miałam problemy z przelewami i conajmniej raz musiałam odblokowywać swoje konto bo jakimś cudem hasło przestało nagle działać.
  W tej chwili jestem w eurobanku i tylko czekam na aktualizację cennika.
  A najgorsze jest to że dzisiaj jak ktoś pracuje to nie ma opcji nieposiadania konta.

  Reply

 3. Ula Ulka

  Szczerze to skusiło mnie te 720 zł zwrotu tylko niestety troche trzeba poczekać na te kase, bo do maja. Zobaczymy za jakiś czas czy było warto :)

  Reply

 4. natka

  Raz już chciałam odejść z tego banku. Zadzwoniłam na infolinię i spytałam o zamknięcie rachunku. Pani jednak mnie przekonała, gdyż znieśli mi wszystkie opłaty w ramach promocji. Trudno było nieskożystać skoro poza opłatami cała obsługa była dotychczas doskonała (naprawdę). Niestety promocja miała trwać przez pół roku a już po 3 miesiącach ponownie zaczeli naliczać opłaty. Zadzwniłam ponownie na infolinię i tym razem już nie dałam się przekonać. Otworzyłam konto w ing, zobaczymy jak tutaj będzie.

  Reply

 5. Mariola

  Jestem osobą ktora aktywnie korzysta z konta. Często płacę inetrnetowo, mobilnie itd. Dlatego wydawało mi się że konto active będzie w moim przypadku strzałem w 10. Niestety bardzo się rozczarowałam. Bank nie poinformował mnie o terminie rozliczeń, przez co naliczono mi opłaty, za wypłaty z bankomatów doliczono kolejne koszty. Przelewy na konto idą bardzo długo, z reguły mam je prawie po dwóch dniach od tego jak zostały wysłane z innego banku.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Facebook