1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku konto bankowe?
 4. >
 5. Deutsche Bank konto bankowe - opłaty, karta, przelewy, opinie

Deutsche Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie

Deutsche Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie
Ocena: 5 (ilość ocen: 2)

Deutsche Bank SA jest częścią jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Zajmuje się obsługą szerokiego grona klientów, obejmującego klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa, korporacje i instytucje finansowe. Oferta Deutsche Banku jest bardzo rozbudowana i trafia w gusta wielu osób fizycznych oraz prawnych.

Konto bankowe w Deutsche Bank Polska

Prowadzenie konta w Deutsche Banku jest bezpłatne. Założenie karty debetowej to koszt 20 zł, później miesięczna opłata wynosi od 8 zł do 10 zł. Opłaty można uniknąć pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych kartą za minimum 700 zł miesięcznie, a kartą MasterCard Debit Standard co najmniej za 500 zł. Wypłata gotówki z bankomatów Deutsche Banków nie niesie za sobą żadnych opłat, koszt wypłaty z pozostałych wynosi 3 zł. Klient bez dodatkowych dokumentów może skorzystać z limitu do 4 300 zł. Konta w Deutsche Banku można założyć przez internet lub w placówce.

Rodzaje kredytów w Deutsche Bank

Deutsche Bank przedstawia ofertę kont osobistych, oszczędnościowych, czy walutowych. W ramach kont oszczędnościowych klienci mają możliwość skorzystania z produktów ze specjalnymi warunkami oferty inwestycyjnej oraz kredytowej. Instytucja finansowa posiada również produkty dedykowane beneficjentom programu 500+.

Konto walutowe prowadzone jest w czterech walutach: EUR, USD, GBP lub CHF. W ramach konta osobistego można skorzystać z limitu w dwóch walutach: EUR lub PLN. Każda wpłata na rachunek zmniejsza zadłużenie, Bank pobiera odsetki jedynie za wykorzystane środki. To optymalne rozwiązanie, gdy potrzebujemy pieniędzy, a nie chcemy brać kredytu.

Podstawowe informacje o Deutsche Bank

Deutsche Bank został założony w styczniu 1870 roku w Berlinie przez Adelberta Delbrucka i Ludwiga Bambergera. Początkowo miał on zajmować się handlem zagranicznym.

Pierwsze oddziały poza Niemcami zostały otwarte w Londynie, Jokohamie i Szanghaju. Sześć lat później przejął Berliner Bank-Verein oraz Deutsche Union-Bank i tym samym stał się największym bankiem w kraju. Instytucja finansowa brała udział w budowie Northern Pacific Railway w U.S.A. oraz Kolei Bagdadzkiej, a także wprowadzała spółkę Bayer na berlińską giełdę.

W 1929 roku doszło do kolejnej fuzji, tym razem z Disconto-Gesellschaft. W 1948 roku nakazano dokonać podziału Banku na oddziały regionalne. W późniejszym czasie 10 banków połączyło się w 3 większe. Od 1957 roku nastąpiła seria fuzji i przejęć. W 1995 roku rozpoczął się proces zmiany profilu działalności z banku komercyjnego na inwestycyjny. Dziesięć lat później 75% jego przychodów stanowiły zyski z inwestycji i doradztwa w tym zakresie. Bank działa nieprzerwanie do chwili obecnej mimo różnych zawirowań w jego historii.

Deutsche Bank zajmuje się obsługą w trzech sektorach: przedsiębiorstw, osób fizycznych i działalnością inwestycyjną. Jego klienci mogą korzystać z różnego rodzaju kont, lokat, kart oraz inwestować swoje środki.

Przez lata działalności Deutsche Bank był laureatem wielu rankingów i otrzymał szereg nagród między innymi został Najlepszym Bankiem Inwestycyjnym w Polsce oraz liderem rynku kapitałowego według Giełdy Papierów Wartościowych w 2015 roku.

Dokumenty wymagane do założenia konta w Deutsche Bank Polska

Do otwarcia konta w Deutsche Banku wystarczy jedynie dowód osobisty, dzięki któremu pracownicy Banku potwierdzą tożsamość wnioskującego.

Kontakt z Deutsche Bank

phone Infolinia dla klientów indywidualnych i biznesowych: 801 18 18 18 lub +48 12 625 80 00 lub +48 500 919 000

phone Infolinia dla klientów korporacyjnych: +48 22 579 9000

Opinie o koncie bankowym w Deutsche Bank


4 thoughts on “Deutsche Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie”

 1. Kachna

  Mała liczba oddziałów. Po likwidacji placówki w moim miejscu zamieszkania musiałam jeździć do Bydgoszczy. Specjalnie tłuc się godzinę autobusem żeby załatwić zmianę hasła albo upoważnić męża do konta. Bank powinien być dla ludzi i być blisko. Do tego zwiększyli opłaty, Musze na siłę robić zakupy kartą, żeby nie pobrali opłaty. Jest tu coraz gorzej.

  Reply

 2. Aneta

  trzeba zrobić transakcje z min 700 zł żeby niepłacić 10 zł za karte co miesiąc. to bardzo dużo w innych bankach wystarczy zrobić jedną transakcję alb za 200- 300 zł i już zwalniają z opłat. i lepiej nierobić przelewów w oddziale

  Reply

 3. malwa polska

  złożyłam reklamacje miesiąc temu na 100 zł, których bankomat mi nie wypłacił. ciągle cisza, nie moge doprosić się odpowiedzi, cały czas słysze że weryfikują mój wniosek. ile można się upominać o swoje. czekam do poniedziałku i ide zrobić awanture w oddziale. może to poskutkuje i dostane odpowiedź.

  Reply

 4. szafa

  Powinni popracować nad swoją stroną internetową, bo jest naprawdę tragiczna. trudno na niej znaleźć cokolwiek, naprawde trzeba sie namęczyć żeby znaleźć toip. to chyba nie tylko moje odczucia.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*