1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku konto bankowe?
 4. >
 5. Credit Agricole konto bankowe - opłaty, karta, przelewy, opinie

Credit Agricole konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie

Credit Agricole konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie
Ocena: 5 (ilość ocen: 1)

Misją Credit Agricole jest stworzenie przyjaznej dla klientów instytucji finansowej. Bank specjalizuje się w produktach finansowych i ubezpieczeniowych. Wśród jego ofert znajdziemy również konta bankowe, które z pewnością spełnią oczekiwania niejednego klienta.

Konto bankowe w Credit Agricole

Credit Agricole oferuje swoim klientom szereg kont osobistych, dostosowanych do różnych potrzeb. Koszt jego prowadzenia waha się od 0 do 9 zł i zależy od spełnienia określonych warunków. Bank daje różne możliwości zakładania konta osobistego, można tego dokonać poprzez internet, infolinię lub standardowo w oddziale.

Dodatkowym produktem jest karta debetowa z serii MasterCard. Opłata za jej użytkowanie wynosi 7,90 zł, gdy jednak na rachunek wpływa minimalna kwota wskazana w regulaminie nie poniesiemy żadnych kosztów. Klient ma też możliwość zakupienia pakietu ubezpieczeń.

Rodzaje kont bankowych w Credit Agricole

W Credit Agricol założymy również konto oszczędnościowe na korzystnych warunkach. Dzięki temu pomnożymy oszczędności. Jeżeli jesteśmy rodzicami możemy zdecydować się na założenie produktu dla młodzieży, to rozwiązanie nauczy nasze dziecko gospodarować środkami i ułatwi w przyszłości zarządzanie własnym domowym budżetem.

Podstawowe informacje o Credit Agricole

Korzenie Credit Agricole sięgają powstania w roku 1991 Banku Świętokrzyskiego oraz LUKAS Sp. z o. o. Obie instytucje na początku działały lokalnie, powoli się rozwijając. W roku 1994 LUKAS rozwinął system sprzedaży ratalnej. W marcu 1998 roku LUCAS S.A. stał się jednym z akcjonariuszy Banku Świętokrzyskiego, w tym czasie jego działalność miała już zakres ogólnopolski znany pod wieloma nazwami.

Dwa lata później postawiono na rozwój bankowości internetowej, dzięki czemu Bank stał się ogólnodostępny, już nie tylko poprzez swoje oddziały. W roku 2001 pojawił się nowy inwestor- Credit Agricole, który przejął 75% akcji Banku. W tym samym czasie nastąpiło przeniesienie siedziby z Kielc do Wrocławia, udzielono także kredytów na łączną kwotę przekraczającą 2 mld złotych. Następne lata to okres wprowadzania do oferty coraz to nowszych produktów, do tego stopnia, że w roku 2007 Bank stał się liderem wśród wydawców kart.

Na koniec 2008 roku Credit Agricole posiada już 229 placówek oraz 154 centra kredytowe w całym kraju. W roku 2010 nawiązuje współpracę z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, gdzie prowadzi wykłady dla studentów przyczyniając się tym samym do szerzenia wiedzy. W kwietniu 2011 roku rozpoczyna obsługę klientów korporacyjnych. Zmiana nazwy z LUKAS Bank SA na Credit Agricole Bank Polska SA nastąpiła w połowie roku 2011. W listopadzie powstał Klub rabatowy, dający wiele zniżek klientom Banku u jego Partnerów.

W 2012 roku instytucja zajęła się obsługą agrobiznesu, wchodząc tym samym w nowy segment działalności. W styczniu 2013 roku KNF wyraził zgodę na połączenie Credit Agricole Bank Polska S.A. z Credit Agricole Corporate and Investment Bank SA., Oddział w Polsce, przez co usługi Banku stały się bardziej dostępne dla klientów. W styczniu 2015 roku Credit Agricole przyjął zasady Ładu Korporacyjnego wydanego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Bank cały czas rozwija swoją ofertę. Przez lata działalności brał udział w wielu akcjach charytatywnych, angażował się również w zwiększanie świadomości finansowej polskiego społeczeństwa.

Credit Agricole został uhonorowany wieloma nagrodami i wyróżnieniami, zarówno za proponowane usługi, jak i jakość obsługi. Zdobył między innymi: tytuł Marki Wysokiej Reputacji Premium Brand 2016, wyróżnienie „Portfel Wprost” za ofertę kredytów hipotecznych, czy drugie miejsce w kategorii „Najlepsza usługa” konkursu „Proud of You- Dumni z Was” w 2015 roku.

Credit Agricole to instytucja finansowa oferująca szeroki wachlarz produktów. Klienci Banku mogą skorzystać z proponowanych kredytów i pożyczek, kont osobistych, oszczędnościowych, walutowych, firmowych, kredytów hipotecznych, lokat, funduszy inwestycyjnych i ubezpieczeń.

Dane kontaktowe Credit Agricole

phone Infolinia dla klientów z zagranicy i komórek: 48 71 35 49 009
Centrala:
Credit Agricole Bank Polska SA
pl. Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław

Opinie o koncie bankowym w Credit Agricole:


7 thoughts on “Credit Agricole konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie”

 1. jeac

  jurz dwa razy wymieniali mi karty do bankomatów. wiecznie z nimi są problemy a do tego co miesiąc płace za ich użytkowanie. masakra jakaś. niemówiąc jurz o tym że w sklepie nimi płacić nie moge.

  Reply

 2. Sopi

  opłata za konto 4,90 zł do tego 3,9 zł za karte to razem daje 8,80 zł. bardzo drogie jak na zwykłe konto. wypłaty z bankomatów innych niż CA kosztują 5 zł. nie mam pojęcia kto jeszcze chce korzystać z ich rachunkuw. do tego bardzo słaba strona internetowa i trudno doszukać się wysokości opłat.

  Reply

 3. Heniu

  nie lubię zmian i raczej wole zostać przy tym co mam. wiem jak funkcjonują strony, jak rozmawiać z doradcami, co robić w przypadku jakiejś awarii, a takie zawsze się zdarzają. konto w credit agricole. zakładałem jak był jeszcze lukas bank. zmiana niestety na gorsze. czeste nowe cenniki i zero docenienia stałych klientów. jak mają jakieś promocje i lepsze warunki to tylko dla nowych. dlaczego zapominają o nas? nie wiem, ale coraz bardziej męczy mnie ta ich polityka. szukam właśnie nowego konta, tylko co patrze to ludzie skarżą się na chyba wszystkie banki i to mnie hamuje. nie chce sie użerać miesiącami w przypadku reklamacji, tutaj wszystko zawsze było sprawnie rozwiązywane.

  Reply

 4. ilona

  Obsługa w oddziałach ma u mnie duży plus, zawsze pomogą, z infolinią też nie miałam nigdy problemów. Przelewy idą szybko i nie miałam okazji jeszcze składać reklamacji bo nie musiałam (za to w poprzednim banku chyba z milion razy). Jedyny minus, dość poważny, to niestety opłaty, z których nie można zrezygnować w żaden sposób.

  Reply

 5. Kazik

  szkoda słów. mam u nich kredyt. okazało się że płacę jak za zboże. teraz próbuje go przenieść, ale mam z tym duży problem i jeszcze będę musiał za to zapłacić prowizje. konto już przeniesione do innego banku bo nie dam im na sobie tyle zarabiać

  Reply

 6. Tomasz

  stały klient- konto od lat (jeszcze w lukasie), konto bezpłatne do tej pory za wysokie obroty, po zmianie cennika opłata ponad 20 zł. nie mam nic do dodania.

  Reply

 7. Tmacia

  brak w mojej miejscowości ich bezpłatnych bankomatów, za każdym razem musze płacić, nie dość że konto drogie. przez to wypłacam pieniądze raz w miesiącu żeby zaoszczędzić. zbieram sie do zmiany konta bo już rok u nich płace i szczerze powiem że mam tego dość. wszyscy moi znajomi maja konta za 0, ewentualnie za wypłaty z bankomatów płaca jak nie chce sie im iść do bezpłatnego.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Facebook