BOŚ Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie

BOŚ Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie
Średnia ocena: 4.5

BOŚ Bank jest instytucją komercyjną, która w swoich działaniach wspiera ochronę środowiska. Zajmuje się działaniami na rzecz edukowania społeczeństwa i wspierania inicjatyw mających na celu ochronę środowiska. Klienci mogą liczyć na dodatkowe „zielone korzyści”. Wśród produktów banku znajdziemy konta osobiste i oszczędnościowe dedykowane różnorodnym potrzebom.

Opłaty związane z prowadzeniem konta osobistego w BOŚ Bank

W skład oferty BOŚ Banku wchodzi konto osobiste nagrodzone I miejscem wśród produktów z tej kategorii. Bardziej wymagający klienci, którzy oczekują na indywidualne traktowanie mogą liczyć na produkt dedykowany specjalnie dla nich.

EKOkonto bez kosztów | BOŚ Bank

karta kredytowa
MasterCard
opłata za przelew
0 zł
opłata za kartę
0/5* zł
Opłata za prowadzenie konta
0 zł

Załóż konto

Rodzaj osobiste | Darmowe bankomaty wszystkie w Polsce
oprocentowanie: 0%
Opłaty za kartę: karta jest bezpłatna przy transakcjach dokonanych kartą za min. 300 zł;
Konto darmowe: bezwarunkowo;
Wypłaty z bankomatów: wszystkie w Polsce;
Zakładane przez internet: tak;
Dodatkowe informacje: brak.

BOŚ Bank umożliwia także założenie konta dla swojej pociechy. To rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną nauczyć dzieci gospodarowania środkami. Beneficjenci programu 500+ mają możliwość założenia konta osobistego z oprocentowaniem 2% w skali roku. Konta osobiste można zakładać przez internet lub w oddziale banku. Ich otwieranie w każdym przypadku jest darmowe. Jego prowadzenie to miesięczny koszt od 0 zł do nawet 50 zł.

Inne konta bankowe w BOŚ Bank

Poza kontami osobistymi w BOŚ Banku założymy także konta oszczędnościowe, oprocentowane do 2%. Jego wysokość zależna jest od salda środków zgromadzonych na rachunku. Otwarcie i prowadzenie konta jest bezpłatne. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec miesiąca. Po spełnieniu określonych warunków można liczyć na wyższy zysk. Konto założymy elektronicznie lub standardowo- w oddziale BOŚ Banku. Na jeszcze większe zyski, bo aż do 2,2% mogą liczyć beneficjenci programu 500+ (po spełnieniu określonych warunków i utrzymaniu salda na odpowiednim poziomie).

Podstawowe informacje o BOŚ Bank: historia, produkty

BOŚ Bank działa na polskim rynku od roku 1991. Należy do instytucji komercyjnych. Jako jeden z niewielu w Polsce udziela preferencyjnych kredytów na inwestycje związane z ochroną środowiska. W roku 1997 zadebiutował na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jego głównym akcjonariuszem jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wartość inwestycji proekologicznych w ciągu 25 lat działalności, które wspierał BOŚ Bank wyniosły około 50 mld zł. Instytucja finansowa obsługuje klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa oraz sektor finansowy. Zajmuje się prowadzeniem portalu eko-Polska.pl, w którym propaguje i uświadamia społeczeństwo odnośnie ochrony środowiska, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Grupę BOŚ Banku stanowią Dom Maklerski BOŚ SA, BOŚ Finanse AB oraz BOŚ Eko Profit SA.

Nagrody i wyróżnienia przyznane BOŚ Bankowi stanowią o jego innowacyjności i zaangażowaniu w wielu dziedzinach. EKOkonto bez kosztów zwyciężyło w kategorii „Konta dla osób fizycznych” w rankingu „50 największych banków w Polsce 2017”, Dom Maklerski BOŚ Bank otrzymał w 2016 roku zaszczytne II miejsce w kategorii Najlepszych Biur Maklerskich, to tylko niektóre z wyróżnień jakimi może poszczycić się BOŚ Bank.

Dokumenty wymagane do założenia konta w BOŚ Bank

Otwarcie konta osobistego wymaga wylegitymowania się aktualnym dowodem tożsamości. Przy otwieraniu internetowym konieczne jest posiadanie skanu lub zdjęcia tegoż dokumentu.

Kontakt z BOŚ Bank

telefon Infolinia dla klientów: +48 22 543 34 34 lub 801 355 455

Opinie o koncie bankowym w Banku Ochrony Środowiska

Facebook