1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. BOŚ Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie

BOŚ Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie

BOŚ Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie
Ocena: 4.5 (ilość ocen: 2)

BOŚ Bank jest instytucją komercyjną, która w swoich działaniach wspiera ochronę środowiska. Zajmuje się działaniami na rzecz edukowania społeczeństwa i wspierania inicjatyw mających na celu ochronę środowiska. Klienci mogą liczyć na dodatkowe „zielone korzyści”. Wśród produktów banku znajdziemy konta osobiste i oszczędnościowe dedykowane różnorodnym potrzebom.

Opłaty związane z prowadzeniem konta osobistego w BOŚ Bank

W skład oferty BOŚ Banku wchodzi konto osobiste nagrodzone I miejscem wśród produktów z tej kategorii. Bardziej wymagający klienci, którzy oczekują na indywidualne traktowanie mogą liczyć na produkt dedykowany specjalnie dla nich.

EKOkonto bez kosztów | BOŚ Bank

karta kredytowa
MasterCard
opłata za przelew
0 zł
opłata za kartę
0/5* zł
Opłata za prowadzenie konta
0 zł

Załóż konto

Rodzaj osobiste | Darmowe bankomaty wszystkie w Polsce
oprocentowanie: 0%
Opłaty za kartę: karta jest bezpłatna przy transakcjach dokonanych kartą za min. 300 zł;
Konto darmowe: bezwarunkowo;
Wypłaty z bankomatów: wszystkie w Polsce;
Zakładane przez internet: tak;
Dodatkowe informacje: brak.

BOŚ Bank umożliwia także założenie konta dla swojej pociechy. To rozwiązanie dla rodziców, którzy pragną nauczyć dzieci gospodarowania środkami. Beneficjenci programu 500+ mają możliwość założenia konta osobistego z oprocentowaniem 2% w skali roku. Konta osobiste można zakładać przez internet lub w oddziale banku. Ich otwieranie w każdym przypadku jest darmowe. Jego prowadzenie to miesięczny koszt od 0 zł do nawet 50 zł.

Inne konta bankowe w BOŚ Bank

Poza kontami osobistymi w BOŚ Banku założymy także konta oszczędnościowe, oprocentowane do 2%. Jego wysokość zależna jest od salda środków zgromadzonych na rachunku. Otwarcie i prowadzenie konta jest bezpłatne. Kapitalizacja odsetek następuje na koniec miesiąca. Po spełnieniu określonych warunków można liczyć na wyższy zysk. Konto założymy elektronicznie lub standardowo- w oddziale BOŚ Banku. Na jeszcze większe zyski, bo aż do 2,2% mogą liczyć beneficjenci programu 500+ (po spełnieniu określonych warunków i utrzymaniu salda na odpowiednim poziomie).

Podstawowe informacje o BOŚ Bank: historia, produkty

BOŚ Bank działa na polskim rynku od roku 1991. Należy do instytucji komercyjnych. Jako jeden z niewielu w Polsce udziela preferencyjnych kredytów na inwestycje związane z ochroną środowiska. W roku 1997 zadebiutował na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jego głównym akcjonariuszem jest Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wartość inwestycji proekologicznych w ciągu 25 lat działalności, które wspierał BOŚ Bank wyniosły około 50 mld zł. Instytucja finansowa obsługuje klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa oraz sektor finansowy. Zajmuje się prowadzeniem portalu eko-Polska.pl, w którym propaguje i uświadamia społeczeństwo odnośnie ochrony środowiska, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Grupę BOŚ Banku stanowią Dom Maklerski BOŚ SA, BOŚ Finanse AB oraz BOŚ Eko Profit SA.

Nagrody i wyróżnienia przyznane BOŚ Bankowi stanowią o jego innowacyjności i zaangażowaniu w wielu dziedzinach. EKOkonto bez kosztów zwyciężyło w kategorii „Konta dla osób fizycznych” w rankingu „50 największych banków w Polsce 2017”, Dom Maklerski BOŚ Bank otrzymał w 2016 roku zaszczytne II miejsce w kategorii Najlepszych Biur Maklerskich, to tylko niektóre z wyróżnień jakimi może poszczycić się BOŚ Bank.

Dokumenty wymagane do założenia konta w BOŚ Bank

Otwarcie konta osobistego wymaga wylegitymowania się aktualnym dowodem tożsamości. Przy otwieraniu internetowym konieczne jest posiadanie skanu lub zdjęcia tegoż dokumentu.

Kontakt z BOŚ Bank

telefon Infolinia dla klientów: +48 22 543 34 34 lub 801 355 455

Opinie o koncie bankowym w Banku Ochrony Środowiska


18 thoughts on “BOŚ Bank konto bankowe – opłaty, karta, przelewy, opinie”

 1. robert

  plus za wyższe oprocentowanie przy koncie oszczędnościowym jak w banku ma się zwykły ror. minus za infolinie która jest wiecznie zajeta i nigdy nie można na nia się dodzwonić.

  Reply

 2. Joanna

  Odradzam ich oddział w stolicy. Bardzo nieprofesjonalna obsługa, załatwienie u nich reklamacji jest niemożliwe. Żadnych informacji nie chcą podać przez telefon, trzeba specjalnie iść do placówki. Źle naliczoną opłatę oddają mi już 3 tygodnie. To nie jest moja pierwsza taka przeprawa z tym bankiem. Do tego traktują klientów z góry, jak namolnych petentów którzy niewiadomo czemu ich nachodzą i walczą o swoje.

  Reply

 3. Aldona

  strasznie dziwny serwis dla klientów, ni emogę znaleźć historii transkacji itp, mało intuicyjny, inne banki mają lepsze

  Reply

 4. roman

  rok temu zrezygnowałem z konta w pko gdzie miałem płatne przelewy, wypłaty z bankomatów i płaciłem za prowadzenie konta. przeniosłem się do boś banku i powoli zaczynam zauważać że tutaj dzieje się to samo. z każdym nowym cennikiem jest coraz gorzej. chyba znowu musze zmienić bank

  Reply

 5. tak to jest

  BOŚ bank wogóle nie docenia stałych klientów. Na najlepsze oferty i warunki mogą liczyć jedynie nowi klienci. Mi zaproponowali kredyt na 7 tys, gdzie konto z regularnymi wpływami mam u nich od blisko 5 lat. Moja córka poszła do nich i dostała 15 tys bez żadnego kłopotu. Jak widać nie opłaca się być ich wiernym klientem. Zwłaszcza że pieniądze były bardzo mi potrzebne i musiałem iść do konkurencji, która jest dwa razy droższa i wymaga wszystkich zaświadczeń o dochodach.

  Reply

 6. Kornelia

  przy karcie debetowej za przewalutowanie transakcji kartą debetową liczom sobie aż 2,5%. byłam na wakacjach i po powrocie prubowałam odkręcić wszystko i zareklamować tą sytuację, ale bank jej nieuznał, bo w tabeli tak było. Bardzo dużo straciłam przez to

  Reply

 7. Krzysztof

  Proszę o pomoc, zlikwidowałem tam konto 3 lata temu, mam zaświadczenie na mailu. Bank jednak za ten okres naliczył mi opłaty, wyszło 300 złotych, zamierzają to skierować do komornika. Byłem w banku, pokazałem wydrukowane pismo o likwidacji, niemiła panienka mi powiedziała, że mam wrócić, jak będzie kierownik, ale raczej nikt nie weźmie na poważnie tego pisma, bo mogłem podrobić. Co mam robić? To jakiś obłęd. Nie mam konta od lat, a bank nalicza sobie opłaty bezprawnie. Do tego, zamiast poinformować wcześniej o debecie – dowiaduję się o tym w ostaniej chwili. Bardzo nie polecam, chyba, że ktoś kocha mieć problemy i stresy,

  Reply

  1. no tak

   tak jeżeli komornik wyśle pismo to mogą to zrobić, lepiej dogadaj się z komornikiem i bankiem

   Reply

 8. jest dobrze

  Podoba mi się ich pomysł z kontem 500+. to chyba jedyne konto które jest oprocentowane. Dodatkowo zarabiam na tym.

  Reply

 9. zaskoczona

  Bardzo niemiła obsługa jest u mnie w boś banku. Powinni przeszkolić lepiej swoich pracowników bo u nas na osiedlu już nikt nie chce mieć konta w tym banku. Wolą pojechać albo do innej placówki albo bank zmienić. Nie wiem czy kierownictwo nie widzi tego że cos jest nie tak?

  Reply

 10. Roksi

  Przez dwa miesiące pobrali mi w sumie 100 zł za prowadzenie konta, bo miałam za niskie wpływy. Masakra jakaś. I to ma być konto VIP? Naprawdę uważajcie. Ja miałam w sumie przelewy po około 4,5 tys miesiecznie i zauważyłam na swoje nieszczeście te kwoty dopiero o dwóch miesiącach. Od razu zlikwidowałam konto i przeszłam na darmowe w ing.

  Reply

 11. kondziu

  Byłem w bosiu i zakładałem konto u nich w oddziale. Pan polecił mi rachunek vip. Zdziwiła mnie trochę nazwa, bo kojaży się raczej z bogaczami, ale doradca powiedział mi że to ich najlepszy produkt i jest zupełnie darmowy, podobno klienci bardzo go sobie chwalom. Nie wiem dlaczego ten pan tak mi powiedział, skoro mówiłem mu ile zarabiam (do 3 tys zł). Nikt mnie nie poinformował że zapłacę za konto 50 zł jak nie wpłynie na nie przynajmniej 5 tys zł. Konto zostało zamknięte następnego dnia i od razu przeniesione. Dziękuję za takich doradców i ich oferty. Niech tak dalej robiom to potracom wszystkich klientów.

  Reply

 12. ada

  zmiana konta na vip kosztowała mnie 50 zł a nikt mnie o tym nie poinformował. Jestem rozczarowana.

  Reply

 13. Marlon

  Jestem długoletnim klientem tego banku. Mam u nich konto. Dostałem też kredyt na kupno i montaż paneli słonecznych z dopłatą. Niestety ostatnio zdarza się im coraz więcej wpadek. Nie wiem czy wymienili kadrę, czy to jakieś błędy systemu. Już drugi raz bank nie pobrał mi z konta raty za kredyt i obciążył odsetkami za nieterminową spłatę. A zgodnie z umową bank miał ściągać pieniądze z mojego konta osobistego. Dlatego jak macie taką sytuacje to lepiej sami spłacajcie kredyt przelewem albo chociaż monitorujcie czy bank to robi. Jutro ide z kolejną reklamacją. Ciekawe czy tym razem ją uwzględnią. Jak nie, to przeniosę konto do innego banku i sam będę raty sobie opłacał. Mam dość.

  Reply

 14. Paweł

  konto nazywa się bez kosztów to czemu niby trzeba płacić za kartę jak się nie spełni warunków umowy? poza tym mają jakieś dziwne okresy rozliczeniowe, raz do końca miesiąca a innym razem do 28? jedynym wyjściem jest płacić kartą na początku miesiąca.

  Reply

 15. falafell

  dla mnie najważniejsze były darmowe wypłaty z bankomatów i to u nich dostałem bezwarunkowo

  Reply

 16. Sylwia

  konto niby bez kosztów, a jak chcesz karte to musisz miesięcznie niż płacic za minimum 300 zł bo inaczej naliczą 5 zł

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Facebook