1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku konto bankowe?
 4. >
 5. Konto bankowe Bank BPS - opłaty, karta, przelewy, opinie

Konto bankowe Bank BPS – opłaty, karta, przelewy, opinie

Konto bankowe Bank BPS – opłaty, karta, przelewy, opinie
Ocena: 3 (ilość ocen: 2)

Bank BPS SA opiera się wyłącznie na rodzimym kapitale. Instytucja finansowa stawia na długotrwałe i bliskie relacje z klientami. Spełnia funkcje banku komercyjnego oraz zrzeszającego. Swoje produkty kieruje do wielu podmiotów. Wspiera segment rolniczy, turystyczny i rolno-spożywczy. Wśród jego produktów możemy znaleźć konta dostosowane do potrzeb klientów. Sprawdź z nami, jakie warunki oferuje BPS SA.

Konto bankowe w BPS SA

Bank BPS SA proponuje różnego rodzaju formy prowadzenia konta osobistego. Mogą one być połączone z innymi usługami, jak na przykład automatycznym lokowaniem nadwyżek na lokacie nocnej czy prowadzeniem rachunku walutowego. Beneficjenci programu 500+ również znajdą tutaj ofertę dla siebie. Konto dla młodzieży uczy gospodarowania finansami. Otwarcie rachunku jest bezpłatne, a jego prowadzenie to koszt od 0 zł do 15 zł. Wpłaty i wypłaty gotówkowe są darmowe.

Za przelewy zapłacimy do 5 zł, droższy jest system ELIXIR mogący wiązać się z opłatą do nawet 10 zł. W ramach prowadzenia konta istnieje możliwość ustanowienia zleceń stałych. Koszt wypłaty środków z bankomatów zgodny jest z podpisaną umową. Prowadzenie konta jest darmowe jedynie w przypadku spełnienia określonych warunków, jeżeli ich nie dopełnimy opłata wyniesie od 5 zł do 15 zł. Rachunkami można zarządzać przez internet lub za pomocą telefonu.

Inne konta bankowe w BPS SA

Oprócz kont osobistych BPS Bank oferuje rachunki oszczędnościowe. Ich maksymalne oprocentowanie wynosi 1,80%, konto prowadzone jest bezpłatnie. Kapitalizacja odsetek następuje co miesiąc. Posiadacze rachunku mają stały dostęp do środków, mogą dokonywać wypłat bez utraty naliczonych odsetek. Pierwsza wypłata jest darmowa, kolejna to koszt minimum 5 zł.

Podstawowe informacje o BPS SA

Bank BPS powstał w wyniku połączenia sześciu banków w roku 2002: Gospodarczego Banku Południowo-Zachodniego, Banku Unii Gospodarczej SA, Lubelskiego Banku Regionalnego SA, Małopolskiego Banku Gospodarczego SA, Warmińsko-Mazurskiego Banku Regionalnego SA oraz Rzeszowskiego Banku Regionalnego SA. System Ochrony zatwierdzony w 2015 roku przez KNF zapewnia wsparcie i wypłacalność członków BPS. To także pomoc w sytuacji kryzysu. Akcjonariuszami BPS SA są w 80% banki spółdzielcze, Asseco Poland, DZ Bank AG oraz Credit Mutuel.

Bank BPS SA łączy funkcję banku zrzeszającego z formą komercjalną. Zrzesza 352 banki, dla których jest partnerem i reprezentantem. Jego produkty przeznaczone są dla klientów indywidualnych, korporacyjnych, banków spółdzielczych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Obsługuje również samorządy, sektor rolniczy, rolno-spożywczy, turystyczny. Zrzeszenie banku BPS ma wymiar ogólnokrajowy, jednak w głównej mierze swe działania kieruje ku rozwojowi regionalnemu i lokalnemu. Posiada sieć ponad 4 000 placówek. Grupę BPS SA tworzą Centrum Finansowe BPS, BPS Leasing SA, BPS TFI SA oraz Dom Maklerski Banku BPS SA.

Bank BPS SA otrzymał szereg nagród i wyróżnień. Należą do nich między innymi pierwsze miejsce w rankingu bankier.pl za najlepszy kredyt hipoteczny „Mój Dom” z kartą Visa, trzecie miejsce dla banków udzielających Kredytu Technologicznego dla przedsiębiorców, czy nagroda w kategorii „Przedsiębiorczość” podczas targów AGROTECH.
Do założenia konta oszczędnościowego w Banku BPS niezbędny jest dokument tożsamości. Konto założymy w placówce BPS SA.

Kontakt z Bank BPS

phone Infolinia dla klientów: 801 321 456

phone Infolinia z telefonów komórkowych lub z zagranicy: (+48) 86 215 50 00

Opinie o koncie bankowym w Banku BPS


8 thoughts on “Konto bankowe Bank BPS – opłaty, karta, przelewy, opinie”

 1. Matt

  założyłem u nich konto wygodne bo tak je w banku zachwalali że szybka, wygodna obsługa, że za darmo i do tego moge jeszcze konto oszczednościowe założyć na dobrych warunkach itd. po miesiacu sie okazało że ściągnęli mi 9 zł za obsługe bo nie mam wystarczających wpływów. przeczytałem regulamin i żeczywiście trzeba mieć min 5 tys zł wpływów. tylko dlaczego w banku usłyszałem tylko że darmowe?

  Reply

 2. mysz

  konto wygodne bps to jakaś porażka. jak nie masz wpływów min 5 tys zł to płacisz za wszystko praktycznie. prowadzenie konta, karte , wypłaty z bankomatów. jedna z najgorszych opcji na rynku

  Reply

 3. Elwirka

  skożystałam z limitu w koncie. do spłaty zostało mi 10 zl i okazało się że przekroczyłam termin rozliczenia. za to bank naliczył mi 30 zł opłaty. złożyłam reklamacje ale nic to nie dało. bank nadal twierdzi że miał prawo pobrać środki w tej wysokości, bo to najniższa opłata z tego tytułu.

  Reply

 4. kucharczyk

  jeśli ktoś nie potrzebuje bankowości mobilnej, to ten bank jest dobry – świetna i pomocna obsługa. może nie zupęłnie za darmo, ale wolę zapłacić i mieć zawsze pomoc blikso domu

  Reply

 5. Maria eN.

  jak długo księgować można płatność kartą? tak samo jak przelewy innych banków idą do nich tygodniami. jak to jest możliwe że w innych bankach to wszystko trwa znacznie krócej?

  Reply

 6. Dawid

  Kiepska bankowość internetowa. Bardzo trudno wchodzi się w kolejne poziomy i znajduje potrzebne informacje. Do tego wypłata środków z bankomatów innych niż bps kosztuje. Tak samo jak karta, za którą płacić trzeba aż 3 zł miesięcznie.

  Reply

 7. boa

  Już kilka razy musiałem ich odwiedzać, bo na stronie nagle zablokowali mi hasło. Najgorsze jest to , że nie można tego odblokować jakoś inaczej tylko osobiście. Najpierw system wymaga zmiany starego hasła a a chwilę trzeba iść po nowe do banku.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Facebook