Konto bankowe BGŻ BNP Paribas – opłaty, karta, przelewy, opinie

Konto bankowe BGŻ BNP Paribas – opłaty, karta, przelewy, opinie
Średnia ocena: 3.3

Bank BGŻ BNP Paribas jest jedną z wiodących instytucji na rynku finansowym w Polsce. Jest bankiem uniwersalnym. Specjalizuje się również w obsłudze sektora rolno-spożywczego. W jego ofercie znajdziemy produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredytowe. To także szeroka gama kont osobistych.

Konto bankowe w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas proponuje konto w dwóch formach. Pierwsza z nich to bezpłatne prowadzenie rachunków, druga- darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i na całym świecie. W ramach promocji można uzyskać rocznie do 300 zł zwrotu za zakupy z Money Back. Wystarczy tylko wyrazić zgodę na wzięcie udziału w promocji, zaznaczając pole na blankiecie. Bezpłatne jest także korzystanie z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash.

Konto Optymalne | BGŻ BNP Paribas

karta kredytowa
Visa
opłata za przelew
0 zł
opłata za kartę
0 zł
Opłata za prowadzenie konta
0 zł

Załóż konto

Rodzaj osobiste | Darmowe bankomaty wszystkie w Polsce
oprocentowanie: 0%
Opłaty za kartę: karta jest bezpłatna, obsługa nośnika zbliżeniowego 1 zł miesięcznie;
Konto darmowe: bezwarunkowo
Wypłaty z bankomatów: wypłaty z bankomatów BGŻ i Planet Cash 0 zł, z pozostałych 5 zł;
Zakładane przez internet: tak;
Dodatkowe informacje: możliwość założenia limitu w koncie.

Obsługa karty debetowej w pierwszym wariancie wynosi 0 zł, w drugim wymaga spełnienia określonych warunków (dokonywania płatności kartą za minimum 300 zł). Wszystkie produkty dostępne są w oddziałach i przez telefon. Wersja online dotyczy tylko wskazanych kont. Nie zapłacimy również za standardowe przelewy internetowe w PLN. Z myślą o wygodzie klientów bank BGŻ BNP Paribas zajmie się formalnościami związanymi przeniesieniem konta osobistego z innego banku. Wystarczy przyjść do oddziału, zgłosić chęć takiej operacji i podpisać umowę.

Konta bankowe w BGŻ – rodzaje kont

Bank BGŻ BNP Paribas posiada w swojej ofercie również konta oszczędnościowe, których oprocentowanie zależne jest od wysokości deponowanych środków. Maksymalnie wynosić może 1,70% dla środków poniżej 100 000 złotych i jest stałe. Ich prowadzenie jest darmowe. Wypłata środków może nastąpić w każdym momencie, bez utarty naliczonych już odsetek. Istnieją dwa okresy kapitalizacji profitów: miesięczny lub kwartalny. Rachunek oszczędnościowy można założyć w oddziale lub online bez wychodzenia z domu.

Podstawowe informacje o BGŻ BNP Paribas: historia, produkty

Fuzja prawna dwóch banków, a mianowicie Banku BGŻ oraz BNP Paribas Bank Polska doprowadziła 30 kwietnia 2015 roku do powstania BGŻ BNP Paribas- jednej z największych instytucji finansowych w Polsce. 18 maja już jako połączone banki zadebiutowały na GPW w Warszawie. 31 maja dokonano połączenia Banku BGŻ BNP Paribas z Sygma Bankiem, jednocześnie dokonując wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego.

BGŻ BNP Paribas jest instytucją finansową o charakterze uniwersalnym. Obsługuje klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz korporacje. Jest jednym z największych wydawców kart kredytowych w Polsce. Specjalizuje się również w usługach dla sektora rolno-spożywczego. Klientom proponuje doradztwo inwestycyjne.

BGŻ BNP Paribas jest częścią międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas, która działa w 74 krajach i zatrudnia 190 tysięcy pracowników. Grupa zajmuje się usługami finansowymi, bankowością korporacyjną oraz inwestycyjną.

BGŻ BNP Paribas zebrał liczne nagrody w wielu kategoriach między innymi w 2016 rok został Najlepszym Bankiem dla Rolników (sukces ten powtórzył także rok później), w XI edycji Banking Forum został uznany za Najszybciej Rozwijający się Bank, w plebiscycie Gazety Bankowej został okrzyknięty „Najlepszym Bankiem 2017” w kategorii dla Najlepszych Dużych Banków Komercyjnych.

Kontakt z BGŻ BNP Paribas

telefon Infolinia dla klientów: 801 321 lub 22 566 99 99 123
Centrala:

BGŻ BNP Paribas S.A.
ul. Suwak 3
02-676 Warszawa

Opinie o koncie bankowym w BGŻ BNP Paribas

Facebook