1. Gotowkowe.net
 2. >
 3. Banki – w jakim banku konto bankowe?
 4. >
 5. Konto bankowe BGŻ BNP Paribas - opłaty, karta, przelewy, opinie

Konto bankowe BGŻ BNP Paribas – opłaty, karta, przelewy, opinie

Konto bankowe BGŻ BNP Paribas – opłaty, karta, przelewy, opinie
Ocena: 3 (ilość ocen: 2)

Bank BGŻ BNP Paribas jest jedną z wiodących instytucji na rynku finansowym w Polsce. Jest bankiem uniwersalnym. Specjalizuje się również w obsłudze sektora rolno-spożywczego. W jego ofercie znajdziemy produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredytowe. To także szeroka gama kont osobistych.

Konto bankowe w BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas proponuje konto w dwóch formach. Pierwsza z nich to bezpłatne prowadzenie rachunków, druga- darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i na całym świecie. W ramach promocji można uzyskać rocznie do 300 zł zwrotu za zakupy z Money Back. Wystarczy tylko wyrazić zgodę na wzięcie udziału w promocji, zaznaczając pole na blankiecie. Bezpłatne jest także korzystanie z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash.

Konto Optymalne | BGŻ BNP Paribas

karta kredytowa
Visa
opłata za przelew
0 zł
opłata za kartę
0 zł
Opłata za prowadzenie konta
0 zł

Załóż konto

Rodzaj osobiste | Darmowe bankomaty wszystkie w Polsce
oprocentowanie: 0%
Opłaty za kartę: karta jest bezpłatna, obsługa nośnika zbliżeniowego 1 zł miesięcznie;
Konto darmowe: bezwarunkowo
Wypłaty z bankomatów: wypłaty z bankomatów BGŻ i Planet Cash 0 zł, z pozostałych 5 zł;
Zakładane przez internet: tak;
Dodatkowe informacje: możliwość założenia limitu w koncie.

Obsługa karty debetowej w pierwszym wariancie wynosi 0 zł, w drugim wymaga spełnienia określonych warunków (dokonywania płatności kartą za minimum 300 zł). Wszystkie produkty dostępne są w oddziałach i przez telefon. Wersja online dotyczy tylko wskazanych kont. Nie zapłacimy również za standardowe przelewy internetowe w PLN. Z myślą o wygodzie klientów bank BGŻ BNP Paribas zajmie się formalnościami związanymi przeniesieniem konta osobistego z innego banku. Wystarczy przyjść do oddziału, zgłosić chęć takiej operacji i podpisać umowę.

Konta bankowe w BGŻ – rodzaje kont

Bank BGŻ BNP Paribas posiada w swojej ofercie również konta oszczędnościowe, których oprocentowanie zależne jest od wysokości deponowanych środków. Maksymalnie wynosić może 1,70% dla środków poniżej 100 000 złotych i jest stałe. Ich prowadzenie jest darmowe. Wypłata środków może nastąpić w każdym momencie, bez utarty naliczonych już odsetek. Istnieją dwa okresy kapitalizacji profitów: miesięczny lub kwartalny. Rachunek oszczędnościowy można założyć w oddziale lub online bez wychodzenia z domu.

Podstawowe informacje o BGŻ BNP Paribas: historia, produkty

Fuzja prawna dwóch banków, a mianowicie Banku BGŻ oraz BNP Paribas Bank Polska doprowadziła 30 kwietnia 2015 roku do powstania BGŻ BNP Paribas- jednej z największych instytucji finansowych w Polsce. 18 maja już jako połączone banki zadebiutowały na GPW w Warszawie. 31 maja dokonano połączenia Banku BGŻ BNP Paribas z Sygma Bankiem, jednocześnie dokonując wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego.

BGŻ BNP Paribas jest instytucją finansową o charakterze uniwersalnym. Obsługuje klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz korporacje. Jest jednym z największych wydawców kart kredytowych w Polsce. Specjalizuje się również w usługach dla sektora rolno-spożywczego. Klientom proponuje doradztwo inwestycyjne.

BGŻ BNP Paribas jest częścią międzynarodowej grupy bankowej BNP Paribas, która działa w 74 krajach i zatrudnia 190 tysięcy pracowników. Grupa zajmuje się usługami finansowymi, bankowością korporacyjną oraz inwestycyjną.

BGŻ BNP Paribas zebrał liczne nagrody w wielu kategoriach między innymi w 2016 rok został Najlepszym Bankiem dla Rolników (sukces ten powtórzył także rok później), w XI edycji Banking Forum został uznany za Najszybciej Rozwijający się Bank, w plebiscycie Gazety Bankowej został okrzyknięty „Najlepszym Bankiem 2017” w kategorii dla Najlepszych Dużych Banków Komercyjnych.

Kontakt z BGŻ BNP Paribas

telefon Infolinia dla klientów: 801 321 lub 22 566 99 99 123
Centrala:

BGŻ BNP Paribas S.A.
ul. Suwak 3
02-676 Warszawa

Opinie o koncie bankowym w BGŻ BNP Paribas


20 thoughts on “Konto bankowe BGŻ BNP Paribas – opłaty, karta, przelewy, opinie”

 1. M.R.

  Jestem klientem BGŻ od trzech lat. Mam u nich konto, brałem raz kredyt Przez ten cały okres nie miałem jakiś wielkich z nimi problemów. Jedynie karty przysyłali zawsze po czasie i zdarzały się tygodnie gdzie nie mogłem płacić bezgotówkowo. Gorzej było z kredytem, kiedy bank dał mi ofertę na 11 tys zł, niby dla stałego klienta na lepszych warunkach itd. Tak przynajmniej zapewniali. Po przeliczeniu wszystkich kosztów okazało się że zapłacę prawie 50% więcej niż pożyczyłem. Teraz już wiem że jak kredyt to nie u nich, ale konto obejdzie i raczej tu zostane.

  Reply

 2. Krzyś

  nie wiem czy tylko ja tak mam, ale ciągle ich strona mi się wiesza. chcę coś sprawdzić i nie mogę. może lepiej to opisze. wchodze na swoje konto, chce sprawdzić transakcje z końca miesiąca, schodzę więc na dół strony i nie mogę już wrócić na jej początek. wkurza mnie to mega, a najbardziej jak robie przelewy i zjade na dół żeby wpisać kod a potem nie mogę już zobaczyć czy wyżej wszystko było dobrze. ktoś ma tak też? czy coś u mnie jest nie tak?

  Reply

 3. ron

  niemam w pobliżu ich bankomatu. są tylko pekao i co tylko dlatego musze płacić za wypłaty gotówki? nigdy w życiu. chociaż przynajmniej mają darmowe prowadzenie konta a nie tak jak niektóre banki jeszcze za to sobie liczom.

  Reply

 4. Grażynka

  bardzo nie polecam – wedlug ich warunkow konto powinno byc bezplatne powyzej pewnej kwoty -a gdy ona wplywa na konto to i tak pobieraja ta oplate, nie odpowiadaja na reklamacje, twierdzac, ze sprawa jest wciaz rozpatrywana no ile mozna? maja 30 dni a nie cale lata swietlne

  Reply

 5. madel

  Dlaczego ten bank sie reklamuje że ma darmowe przelewy? Jak sie je robi w oddziale to trzeba zapłacić i to sześć zł. Nie każdy robi przelewy internetowe i oni powinni to wziąć pod uwagę gdy pracownicy banku mówiom że wszystko jest za 0 zł. Dopiero przy okienku wszystko wychodzi i widać te ich „0”.

  Reply

 6. Sam

  dlaczego limit w koncie nie jest u nich darmowy? w wienkszości bankuw nie liczą prowizji za taki kredyt przez ileś dni a tutaj kredyt to od razu opłaty. jedyne co dobre to to że przy koncie premium nadwyżki wrzucają z automatu na konto oszczędnościowe, w innych bankach się z tym niespotkałem.

  Reply

 7. Wiesław z Korony Królów

  Nie mogę się z tego banku doprosić zaświadczenia o tym, że spłaciliśmy kredyt. Z infolinii odsyłają mnie do placówki bankowej, a z placówki bankowej na infolinię, że niby pismo zostalo wysłane pocztą z centrali. I tak to już idzie 2 miesiące, a ja nie mogę się pozbyć hipoteki. Jak tylko mi się uda to załatwić to likwiduję tam konto bankowe i wszystkim rozsądnym ludziom też to polecam, bo obsługa bardzo spadła w ostatnim czasie. Wcześniej było dużo lepiej, ale odkąd zaczęli likwidować mniejsze placówki jest okropnie, kolejki, nikt nic nie wie, mój doradca dotychczasowy pracuje w innym mieście teraz. Porażka.

  Reply

 8. czarny

  Pobrali mi 12 zł bo skończyłem 26 lat i nie płaciłem kartą. Myślałem że to nierealne przy dzisiejszej konkurencji banków, ale jak bardzo się myliłem. W myśl zasady że starość to nie radośc.

  Reply

 9. lumin

  Wprowadzili tą swojom aplikacje gomobile a ona do niczego się nie nadaje! Powinni najpierw dobrze jom przetestować. Wiesza się i nie dziala jak powinna. Bardzo niena czasie. Nie lubie takich problemów. W mbanku nigdy niemiałem takich problemów.

  Reply

 10. Julka

  Dlaczego aplikacja bgż mi nie działa? Nie mogę nic z nią zrobić oprucz zalogowania. Zadne przelewy ani nic innego nie działa.

  Reply

 11. stary

  a kożystaliście z ich ubezpieczeń? Bo do ror takie proponują. że niby od utraty parcy jak masz kredyt w koncie. Warto?

  Reply

  1. gumiś

   A co ty. Zrezygnowalem w końcu z tego ubezpieczenia. Drogi ten pakiet i mi się osobiście przydał i załuje że go miałem.

   Reply

   1. joanna

    bo tobie się nie przydał to nie znaczy że jest beznadziejny? po prostu nie straciłeś pracy. u mojej kuzynki zadziałał, ale szybko znalazła prace i duzo za nia nie spłacili. ale ogólnie może uratować człowieka przed kłopotami

    Reply

 12. karol z lublina

  Ustawiłem u nich sobie zlecenie stałe. W pewnym momencie bez podania przyczyny kasa nie wpłynęła do operatora sieci komórkowej. Dostałem upomnienie i musiałem wszystko odkręcać.

  Reply

  1. Pola

   Miałam podobną sytuację. Cały czas przelewy były robione tak jak powinny. Nie musiałam się o to martwić. W październiku nagle okazało się że mam zaległą rate w innym banku niespłaconą, bo bgż nie przelał pieniędzy. Zadzwoniłam więc najpierw na infolinię żeby dowiedzieć się o co chodzi, okazło sie że jak poprzednim razem dzwoniłam aby aktywowali mi jeszcze jedne zlecenia stałe tzn na kolejne rachunki to babka z infolinii zlikwidowała mi poprzednią dyspozycje. tamta została zamknięta a ta otwarta. pieniądze w końcu zostały przelane ale tamten bank doliczył mi odsetki za zwłokę. niby zostałam przeproszona ale niepewność zostanie. teraz sprawdzam przynajmniej raz w miesiącu czy wszystko jest zapłacone.

   Reply

 13. Michał

  mają wysokie opłaty za wypłaty z bankomatów innych niż swoje. poza tym w banku jeden pracownik twierdzi że i tak przysługują trzy darmowe wypłaty w miesiącu z każdego bankomatu w kraju, inny mówi że to nieprawda i trzeba będzie zapłacić. nie podoba mi się to że muszę zawsze w końcu sam przeszukiwać tabele opłat żeby uzyskać konkretną informacje.

  Reply

 14. terry

  W tym banku to zadarmo wszystko jest tylko w reklamie, często niewiem za co płace ale zacząłem się temu przyglądać i już dwa razy musieli uwzględnić moją reklamacje. Niby niewielkie kwoty ale dlaczego mam płacić za coś co było darmowe?

  Reply

 15. alibaba

  Jak na tak durzy bank to mają mały wybór. Tylko dwa konta dla klienta indywidualnego. I to jeszcze darmowe po spełnieniu warunków :/

  Reply

 16. Sylwia

  Darmowe konto jest u nich tylko wtedy jak wypłaca sie pieniądze z bankomatów bgż albo planet cash, inaczej trzeba płacić

  Reply

 17. nowik

  czensto jak robie u nich przelewy to ich nie widać w systemie. musze czekać dwa- trzy dni i dopiero sprawdzić historie. raz sie naciołem i zrobiełem przelew po raz drugi potem sprzedawca musiał oddawać mi pieniądze. powinni popracować nad swoim systemem informatycznym. poza tym kontakt przez ich strone z doradcami jest niemożliwy. jeszcze sie nie zdarzyło żeby ktoś mi odpowiedział.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Facebook