300 zł za kartę kredytową od Citibank

300 zł za kartę kredytową od Citibank

2018-02-17
300 zł za kartę kredytową od Citibank
Wystaw ocenę

Promocja obowiązuje do 23 maja 2018 roku. Żeby uzyskać od Citibanku 300 zł premii należy wyrobić darmową kartę kredytową Citi Simplicity i korzystać z niej aktywnie przez następne dwa miesiące. Dla kogo jest promocja i jaki są jej pozostałe warunki? Odpowiadamy!

Kto może skorzystać z promocji?

Omawiana promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy od 1 stycznia 2015 roku nie posiadali głównej karty kredytowej w Citibanku. Poza tym, żeby skorzystać z oferty trzeba być osobą fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, która spełnia odpowiednie warunki dochodowe. W tym celu klient biorący udział w promocji musi wcześniej dostarczyć dokumenty potwierdzające deklarowane dochody.

Co zrobić, żeby wziąć udział w promocji?

W celu zdobycia premii 300 zł od Citibanku należy w okresie obowiązywania promocji (do 23 maja 2018 roku) wypełnić i wysłać formularz na tej stronie internetowej. Następnie skontaktuje się z nami pracownik banku. Podczas rozmowy trzeba złożyć wniosek o główną kartę kredytową Citi Simplicity i zawrzeć umowę o jej prowadzenie. Przedtem bank poprosi nas o dostarczenie dokumentu potwierdzającego zadeklarowane przychody. Listę akceptowanych dokumentów znajdziesz w regulaminie promocji.

Jakie są pozostałe warunki premii?

Żeby zdobyć promocyjną nagrodę 300 zł należy aktywnie korzystać z karty. Trzeba wykonać co najmniej 5 płatności kartą przez okres dwóch kolejnych miesięcy w każdym miesiącu. Ponadto zalogować się przynajmniej raz do serwisu bankowości internetowej CitiBank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej. Ważne jest też, aby przy składaniu wniosku o kartę wyrazić zgodę na przesyłanie wiadomości marketingowych drogą elektroniczną.

W jaki sposób bank przekaże nagrodę?

Jeżeli spełniliśmy wszystkie wymagane kryteria promocji, to w premia 300 zł zostanie przekazana przez Citibank w postaci zasilenia rachunku karty. Bank poinformuje klienta o spełnieniu warunków uzyskania nagrody za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Wiadomość i premia 300 zł, zostanie przekazana nie później niż miesiąc po czasie spełnienia przez klienta warunków promocji.
Mateusz Gwardecki

Mateusz Gwardecki

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Zwolennik biznesu odpowiedzialnego społecznie. Zainteresowany nowoczesną bankowością i znaczeniem pieniądza. W wolnych chwilach lubi czytać fantastykę naukową i przeszukiwać rynek idei.

Więcej postów

Komentarze

Facebook